Hot Wheels RacerVerse Tekli Arabalar Wonder Woman HRT22

₺269,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu W010101MATHKB86WW
Marka Hot Wheels
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 2220001432275

Hot Wheels RacerVerse ile Hot Wheels pist oyunlarına yepyeni karakterler ekleyin!

Bu araçların her biri, Hot Wheels pistlerinde kullanım için optimize edilmiş, temalı bir die-cast arabanın sürücü koltuğunda, hayranların en sevdiği, çıkarılamayan bir karaktere sahiptir.

Bu karakterlerden her biri; Disney, Pixar, Marvel veya Star Wars’tan hatırlayacağınız karakterlerdir.

Hot Wheels hayranları, koleksiyonluk döküm arabaların sürücüleri olarak efsanevi karakterleri içeren bu Hot Wheels RacerVerse Tekli Arabalar ile iki kat harikalık elde ediyor!

Hot Wheels RacerVerse döküm araçları, destansı hikaye anlatımı ve yarış maceraları için Hot Wheels pistlerinde ve pist dışında çalışacak şekilde optimize edilmiştir.

Hot Wheels RacerVerse Tekli Arabalar; Hot Wheels yarışçıları olarak Mickey Mouse, Vanellope, Captain Hook, Stitch, Buzz Lightyer, Iron Man ve daha birçok unutulmaz karakterleri içeriyor!

Hot Wheels RacerVerse araçlar, belirli karaktere sadık ve Hot Wheels markasına özgü özgün ayrıntılara sahiptir. Koleksiyonerler ve 3 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.