Filtrele:
₺79,00 - ₺8.500,00
₺8.500,00
₺79,00

457 ürün

Filtrele

457 ürün

Filtrele:
₺79,00 - ₺8.500,00
₺8.500,00
₺79,00

Peluş Modelleri

457 ürün

  1. Tatlı ve Sevimli Ayı 40 Cm
  2. Pembe Papyonlu Kurabiye Adam 35 Cm
  3. Pembe Kalpli Love Kurabiye Adam 35 Cm
  4. Kırmızı Kalpli Love Kurabiye Adam 35 Cm
  5. Kurabiye Adam Bej Rengi 35 Cm
  6. Tatlı ve Sevimli Ayı 100 Cm
  7. Kocaman Dişli Dino
  8. Candy Cuddles Cupcake Peluş
  9. Eğlence Kruvasan Peluş 30 Cm
Gösterilecek başka ürün kalmadı

Peluş Oyuncaklar
Yumuşak yapısı ve sevimli görünümüyle hemen herkesin beğenisini kazanan peluş oyuncaklar, uzun zamandan bu yana öne çıkan oyuncak türlerinden birisidir. Hassas dokusuyla ebeveynlerin de gönlünü kazanan peluş oyuncak modelleri hemen her yaştaki çocuğun kullanıma uyum sağlamaktadır. Farklı modellerle üretilen oyuncaklar, hayvan figürleri, çizgi film kahramanları gibi farklı seçeneklerle hazırlanmaktadır. Böylece çocuklarınızın çok daha eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklar için tercih edilen peluş oyuncakları, dekorasyon amacıyla da satın almanız mümkündür. Çocuk odası dekore etmek ve kendi evinizde sevimli dokunuşlar yapmak istediğinizde peluş oyuncaklar en çok tercih edilen seçenekler arasındadır. Bir hayli şık durmaları, pofuduk bir yapılarının olmaları, ortamın daha sıcak ve samimi olmasına katkı sağlamaktadır. Dayanıklılığı ve uzun ömürlülüğüyle öne çıkan peluş oyuncaklar, pek çok kişi tarafından da tavsiye edilmektedir. Bunlara ek olarak bez şeklinde olan peluş oyuncaklarla da karşılaşmanız mümkündür.

Kadifemsi, bir hayli yumuşak olan bir kumaş türüyle hazırlanan peluş oyuncak, organik materyallerle de hazırlanmaktadır. Pek çok kişi en beğenilecek hediyeler arasında peluş oyuncakları seçmektedir. Çocukları ve sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz zaman peluş ayıcık hediyeleri öne çıkmaya devam etmektedir. Çok uzun yıllar sapasağlam kalan, dekor amacıyla çokça tercih edilen peluş oyuncaklar hemen herkesin beğenilerine hitap etmektedir.

Peluş Oyuncakların Özellikleri
Diğer oyuncaklardan ayrılan, birçok kişinin heveslenerek aldığı peluş oyuncaklar belirli başlı özelliklere sahiptir. Farklı özelliklerden söz edildiği zaman öne çıkan seçenek peluş oyuncakların yapımında kullanılan ana malzemeler olarak geçmektedir. Bazı özellikler incelendiği zaman da peluş oyuncakların mekanik hareketlere sahip olup olmamasıyla ilişkilendirilmektedir. Örneklendirmek gerekirse de peluş oyuncaklarda kullanılan kumaşların türleri uzun ömürlü kullanım için uyumludur. Peluş hayvan gibi oyuncakların yeri düşmesi, çarpması sonucunda yıpranma yaşanmaz. Kolay kolay yıpranma durumu söz konusu değildir. Var olan bu avantaj sayesinde peluş oyuncaklar çocuklar arasında rahatlıkla paylaştırılmaktadır. Peluş oyuncaklar rahat yapıları sayesinde yastık olarak da kullanılmaktadır. Bu durum yalnızca iyi bir oyun arkadaşı değil aynı zamanda iyi bir uyku arkadaşı olmasını sağlamaktadır.

Peluş oyuncakların üretimi sırasında doğal malzemeler kullanılmaktadır. Yani peluş ayı gibi çok sevilen oyuncaklar kadife, süet ve peluş gibi kumaşlarla hazırlanmaktadır. İçi dolgulu olan peluş oyuncak ayı ve benzeri seçenekler de yün, pamuk veyahut elyaf olarak üretilmektedir. Peluş oyuncaklar pamuk türevi malzemeden üretildiği için oyun oynarken herhangi bir yaralanma durumu oluşmaz. Kırılmaz ve bu gibi nedenlerden ötürü çocuklar için güvenli oyuncak kategorisinde yer alırlar. Peluş ayıcık modelleri içerisinde plastik ve benzeri malzemelere de yer verilmemektedir. Genellikle dokuma kumaşlardan elde edilen peluş oyuncakların içerisinde sağlıksız ürünlere yer verilmemektedir.

Peluş oyuncak modelleri kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Makinede yıkanabilmesi gibi özellikler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra oyuncakların yıkanabilmesi için pille çalışan bir mekanizmanın olmadığından emin olmak gerekmektedir. Aksi bir durumda oyuncakların fonksiyonlarında aksamaların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Peluş oyuncaklar farklı modellerle hazırlanırken içerisinde şarkı söyleyen, konuşan modelleri bulmak da mümkündür. Bu modeller oyuncakların ortasına dokunduğunuz zaman ses çıkarır veyahut şarkı söyler. Peluş oyuncaklar yumuşak dokulara sahip olduklarından ötürü cilde tahrişi önlerler. Bebek peluş oyuncak seçenekleri çocuklarınızın hassas teniyle uyum içerisindedir.

Peluş Oyuncak Modelleri
Birbirinden farklı ve eğlenceli şekillerde karşınıza çıkan peluş oyuncaklar, yumuşak yapıları ve sade tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Geniş bir yelpazeye sahip olan peluş oyuncak modelleri, pille çalışan hareketli modellerle de hazırlanmaktadır. Hatta son dönemlerde konuşabilen, müzik çalan ve görselliğiyle ilgi çeken küçük peluş oyuncak tasarımları da bulunmaktadır. Kullanıcıların en büyük avantajlarından biri de büyük bir seçenek yelpazesinin olmasıdır. Kullanıcılar, kendi beğenilerine ve ilgi alanlarına göre peluş oyuncak tasarımları arasında seçim yapabilmektedir. Bunun yanında seçimleri çocuğunuz için yapıyorsanız, çocuğunuzun ilgi alanları, sevdikleri çizgi film karakterleri üzerinden seçim yapabilirsiniz. Çok daha farklı figürleri seçmek isteyenler için zürafa, penguen ve aslan peluş oyuncak gibi modelleri inceleyebilirsiniz.

Peluş oyuncak modelleri incelendiği zaman örme peluş oyuncak seçeneklerinin de var olduğu görülmektedir. Bu modeller amigurumi olarak da isimlendirilmektedir. İnce tığ tekniği kullanılarak hazırlanan peluş oyuncaklar el emeğidir. Örgü işleminin tamamlanmasının ardından içerisinde pamuk gibi doğal dolgu malzemeleri kullanılmaktadır. Doğal olması ve dokusu sayesinde ebeveynlere güven veren bir oyuncak çeşididir. Sağlığa uyumlu olan peluş oyuncaklar, yalnızca kız çocukların değil erkek çocukların da ilgisini çekmektedir. Çünkü çeşitli hayvan modellerinin, çizgi film kahramanlarının kullanılması, ilgi çekici oyuncaklara sahip olmalarını sağlamaktadır. Farklı boyutlarda hazırlanan peluş oyuncakları seçerken, çocuklarınızın ilgi alanına göre seçimler de yapabilirsiniz.

Hayvan Figürlü Peluş Oyuncaklar
Peluş oyuncak denildiğinde ilk olarak akla oyuncak ayılar gelmektedir. Eski dönemlerden şimdiye dek büyük bir talep gören oyuncak ayılar yalnızca çocuklar tarafından değil yetişkinler tarafından da sevilmektedir. Özellikle sevgiliye özel bir hediye alınmak istendiği zaman ilk akla gelen seçeneklerden birisi olduğunu söylemek mümkündür. Peluş oyuncak modelleri farklı boyutlarla üretilmektedir. Bir insan boyutuna yakın olarak üretilen peluş oyuncaklar, dekorasyon amacıyla da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu kadar büyük bir çeşitliliğin olması da istenilen modelin daha hızlı bir şekilde bulunmasını sağlamaktadır. Hayvan figürlü oyuncak seçenekleri çocukların küçük yaştan itibaren hayvan sevgisini sahip olmalarını kolaylaştırmaktadır. Ayrıca çocukların hayvanların isimlerini öğrenmelerinde de önemli bir yere sahiptir. Kuzu, eşek, maymun, inek, kedi peluş oyuncak modelleri gibi daha birçok seçenekle karşılaşmanız mümkündür.

Sevimli hayvan figürleriyle hazırlanan oyuncaklar, çocukların iletişim becerisini güçlendirmede rol oynamaktadır. Çocuklarınız yaşıtlarıyla kurduğu dostluğu peluş oyuncaklarla da kurabilmektedir. Bunun yanı sıra çocukların, dünyanın dört bir yanından farklı iklim ve coğrafyalara ait hayvan türleriyle tanışması mümkündür. Merak duygusunun gelişmesi, eğlenceli aktivitelerin öğrenme becerisini geliştirmesi gibi pek çok avantaj da öne çıkmaktadır. Peluş oyuncak tavşan gibi farklı birçok oyuncak seçeneğini hediye olarak da satın alabilirsiniz. Hediye almak isteyenler için sıkça tercih edilen bir alternatiftir.

Peluş Oyuncakların Fiyatları
Hemen her yaşa hitap eden ve popülerliğini korumaya devam eden peluş oyuncak fiyatları birden fazla seçeneğe göre değişkenlik göstermektedir. Bunlardan ilki peluş oyuncakların boyutlarıdır. Oyuncaklar büyürken fiyatları da artmaktadır. Kullanılan malzemeler ve ürün maliyetleri de artış göstermektedir. Peluş oyuncak hayvanlar fiyatlandırılırken üretim yapan markaların fiyat politikaları da etkili birer unsur olarak görülmektedir. Hemen her markanın standardı farklı olduğundan ötürü fiyatların da farklılık gösterdiği bilinmektedir. Bu aşamada sizler de bütçenize uygun peluş oyuncak seçeneklerini bulabilirsiniz. Ucuz peluş oyuncak seçenekleriyle sevdiklerinizi, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Yumuşak dokusu, sevimli görünümleriyle öne çıkan peluş oyuncaklar, bir hayli kullanışlı ve ergonomiktir. Çocukların talep ettikleri hijyeni ve temizliği sunmaktadır. Peluş oyuncakların tercih edilmesinde etkili olan güvenilirlik, satın alma ve kullanım açısından da geçerliliğini korumaktadır. Çocuğunuzun mutluluğuna şahit olmak için tercih edebileceğiniz en iyi seçenek kategorisinde olduğunu görebilirsiniz.