Filtrele:

44 ürün

Filtrele

44 ürün

Oyuncak Silah ve Kılıç Modelleri

44 ürün

  1. Texas Silah Set
  2. Kovboy Silah Seti
  3. Ninja Set 2
  4. Nerf Super Soaker Flip Fill F8643
  5. Büyük Ninja Set
  6. Fire Storm Yarı Otomatik Dart Atan Tabanca 7037A
  7. Nerf Super Soaker Rainstorm F3890
  8. Maskeli Ninja Set
Gösterilecek başka ürün kalmadı

Oyuncak Silah Çeşitleri

Birbirinden farklı oyuncak çeşitleri sayesinde çocuklarınızın eğlenceli vakitler geçilmesini sağlanabilirsiniz.  Aynı zamanda onların kişisel gelişimlerine de katkı sağlayan bu oyuncaklar, okul öncesi eğitime destek niteliğindedir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde kız ve erkek çocukları için uygun pek çok ürünü bulmak mümkündür. Özellikle de erkek çocuklarına hitap etmekle beraber kız çocuklarının da severek oynadığı oyuncak çeşitleri piyasada bulunur. Video oyunlarından ilham alınarak tasarlanan oyuncak silah seti, küçüklerin yanı sıra büyüklerin de ilgisini çeker. Nerf serisi içerisinde yer alan bu silahlar, farklı yapıları ve özellikleri ile dikkat çeker. Popüler Fortnite oyununda kullanılan ekipmanların da yer aldığı bu silahlar, sanal alemi gerçek ortama taşır. Ailecek de oynayabileceğiniz bu silahların içeriğinde farklı aksesuarlar da bulunur. Tetiği çektiğinizde fırlatabileceğiniz dartlar, yumuşak yapısı nedeniyle çevreye zarar vermez. Pile gerek duymadan çalışan bu modeller, gücünü sizden alır. Kapalı ve açık ortamda oynayabileceğiniz bu silah ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Nerf serisinin sadece büyük değil aynı zamanda küçük silahları da bulunur. Mini ebatlardaki bu silahlar, tek bir dart yüklenerek çalışır. Bunun dışında seriye ait su tabancalarını da bulmak mümkündür. Arkadaşlarınızla ve ailecek oynayabileceğiniz bu tabanca ile sırılsıklam olabilirsiniz. Pompalı mekanizma ile çalışan bu tabancayı doldurmak da oldukça kolaydır. Kapağı açıp hazneye suyu doldurduktan sonra kapağı kapatmalısınız. Sonrasında ise sevdiklerinizle beraber eğlenceli vakit geçirmenize neden olacak su tabancanızı çalıştırabilirsiniz. Siz de uygun fiyatlı olan bu ürünlerden birisini satın almak istiyorsanız Armağan Oyuncağın avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz. 

Oyuncak Kılıç Çeşitleri

Dizi ve film karakterlerinden ilham alınarak tasarlanan pek çok oyuncak kılıç seti piyasada bulunur. Genellikle erkek çocuklarına hitap eden bu ürünler oldukça özel yapılıdır. Daha çok 2 kişi ile oynanan bu kılıçlar ile rakibinizi alt edebilirsiniz. Yetişkinlerin de severek oynayacağı bu kılıçlar gerçekçi görünümleri ile öne çıkar. Birbirinden farklı markalar altında satışa sunulan kılıç setleri dayanıklılığı ile uzun yıllar ilk günkü görünümünü muhafaza eder. Iron Man kılığına da kolaylıkla bürünebileceğiniz setler bulunur. Kırmızı rengi ile öne çıkan bu seti giyerek film karakterine dönüşebilirsiniz. Gladyatör tutkunu iseniz, 6 parçadan oluşan seti satın alabilirsiniz. Çocukların rol model oyunlarda kostüm olarak da kullanabileceği bu set oldukça fonksiyoneldir. Dilerseniz kostüm olarak dilerseniz de oyun aracı olarak kullanabileceğiniz bu set ile gladyatöre dönüşebilirsiniz. Plastik materyalden üretilen bu setler, oldukça kullanışlı ve dayanıklıdır. Böylece uzun yıllar dayanıklılığını korur. Siz de çocuğunuz için bu ürünlerden birisini satın alabilirsiniz. Diğer bir ürün olan korsan bıçağı ile oyun oynamak oldukça keyifli hale gelir. İçerisinde yer alan göz bandı ile kombine bir şekilde satılan bu ürün oldukça uygun fiyatlıdır. Dilerseniz bu ürünün avantajlı fiyatından yararlanarak hemen satın alabilirsiniz. Oyuncak kılıç çeşitleri sayesinde çocuğunuzla beraber güzel bir gün geçirebilirsiniz. 

Oyuncak Ok ve Yay

Farklı bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler, ok ve yay seçeneklerine göz atabilirler. Spor amaçlı kullanılabilen bu ürünleri çocuğunuza satın alabilirsiniz. Onların küçük yaşta okçuluk dersi almasını sağlayabilir, geleceğin sporcusunu yetiştirebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu ürünlerin her biri farklı markalar altında satışa sunulur. Kalitesine göre değişen çeşitliliğe sahip olan bu ürünlerden birisini rahatlıkla satın alabilirsiniz. Avantajlı fiyatlara sahip olan ok ve yay ikilisi ile eğlencenin tadına doyasıya varabiliriz. İleride profesyonel alanda bu sporu yapmak istiyorsanız, küçük yaşlarda ok ve yay oyuncakları ile başlangıç yapabilirsiniz. İlk başta acemi de olunsa ilerleyen dönemde pratik yapılarak daha iyi bir atış uzmanı olabilirsiniz. Erkek çocuklarının yanı sıra kız çocuklarının da oynayabileceği bu oyun, 6 yaş üstü için oldukça uygundur. İçerisinde yer alan malzemeler doğru şekilde kurarak oyunu başlatabilirsiniz. Oyuncak yay sayesinde atış öncesi hedefe odaklanabilirsiniz. Böylece belirlediğiniz hedefe daha iyi bir şekilde konsantre olup atışınızı yapabilirsiniz. Kutu içerisinde yer alan birden fazla oyuncak ok ile tekrar tekrar atış yapabilirsiniz. Bıkmadan usanmadan oynayabileceğiniz bu oyuna arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz. Oldukça keyifli anlara sahne olacak bu oyun ile eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Avantajlı fiyatları ile ok veya ikisini hemen satın alıp oyuna başlayabilirsiniz. 

Çeşit Çeşit Oyuncak Silahlar Armağan Oyuncak’ta

Genellikle erkek çocuklarına hitap etmesine rağmen kız çocuklarının da severek oynadığı silahlar, birbirinden farklı şekilde üretilir. Geniş ürün yelpazesi sayesinde zevkinizi ve tarzınızı yansıtan ürünü rahatlıkla bulup satın alabilirsiniz. Video oyunlarından ilham alınarak tasarlanan Nerf silah, popüler ürünler arasında yer alır. Birbirinden farklı çeşitlere sahip olan Nerf serisi silahları ile eğlencenin doruk noktasına ulaşabilirsiniz. Genellikle dartlar sayesinde çalışan bu silahlar, hafif yapıları ile kolay bir kullanım imkanı sağlar. Aynı zamanda portatif yapıdaki bu ürünleri seyahatlerinizde yanınızda götürebilirsiniz. Böylece eğlenceye ara vermeden devam edebilirsiniz. İçerisinde yer alan farklı sayıdaki dartlar sayesinde tabancanızı doldurabilirsiniz. Pratik bir kullanım imkanı sağlayan bu ürünler, büyük küçük herkesin seveceği türdendir. Hedefi tek bir dart ile vurabileceğinizi düşünüyorsanız mini ebatlardaki silahlara yönelebilirsiniz. Kolay bir şekilde çalışan bu ürün, için tek yapmanız gereken kolu çekip tetiğe basmaktır. Dart atan silah çeşitleri arasında donanımlı yapıya sahip olanlar da bulunur. Her türlü görevi yerine getiren bu ürünler, oyunu açık ara önde bitirmenize yardımcı olur. Kapışmalardan galip çıkmak istiyorsanız, bu tarz modellere yönelebilirsiniz. Farklı şarjör seçeneklerine sahip olan bu ürünlerden dilediğinizi seçip satın alabilirsiniz. Kolay kullanım imkanı nedeniyle oyun oynarken size zorluk çıkarmayan bu silahlar oldukça kullanışlıdır. Sizde kendi stratejinizi geliştirip oyunu kazanmak istiyorsanız, bu tarz silahlara yönelebilirsiniz. Bu ürünler pil ile çalışmadığından dolayı gücünü tamamen sizden alır. Uzun mesafeden atış yapabilmenize olanak sağlayan bu silahlar ile hedefi rahatlıkla vurabilirsiniz. Geniş haznesi sayesinde oyun sırasında rahat edersiniz. Sürekli hazneyi doldurmak yerine tek seferde bu işi halledebilirsiniz. 

Oyuncak Silah Fiyatları 
Hemen hemen herkesin severek oynadığı oyuncaklar, birbirinden farklı şekillerde ve farklı markalar altında üretilir. Geniş ürün yelpazesi arasında öne çıkan silahlar, uygun fiyatlı yapısı ile bütçe dostu çözümler sunar. Markaya ve kaliteye göre değişen fiyat çeşitliliği sayesinde her bütçeye uygun ürünü bulmak oldukça kolaydır. Bu sayede bütçeniz doğrultusunda avantajlı ürünü seçebilirsiniz. Gece karanlığında bile çevrenizi görmenizi sağlayacak oyuncak ışıklı silah, rakibinize karşı bir adım önde olmanıza yardımcı olur. Oldukça etkili olan bu silah modeli ile hedefi tam ortadan vurabilirsiniz. Aynı zamanda ışıldaklı görünümü ile karanlıkta hoş bir görünüm de yaratır. Farklı renklerde ışık yayan bu model, şık görünümü ile dikkatleri üzerine çeker. Bu modelin yaydığı ışık nedeni ile oyun oynarken kazalara karşı önlem alabilirsiniz. Aynı zamanda tetiğe basıldığında ışığın yanı sıra seste yayan modeller bulunur. Bu tarz silahlar ile rakibinizin dikkatini dağıtabilirsiniz. Gerçekçi görünümü ile öne çıkan silah çeşitleri de piyasada bulunur. Kovboy görünüme sahip olmak istiyorsanız, buna uygun tüfek seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Size Vahşi Batı’da olduğunuzu hissettirecek bu model, oldukça şık ve gerçekçi bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda bu silah uygun fiyatlı yapıya sahip olduğu için herkesin alabileceği türdendir. Siz de Armağan Oyuncak’ın geniş ürün yelpazesinden yararlanarak bütçeniz doğrultusunda uygun ürünü satın alabilirsiniz. Çocuklara hitap etmesinin yanı sıra yetişkinlere de hitap eden bu ürünler ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 

Su Tabancaları 

Video oyunlarında oynadığınız tabancalara gerçekte de erişmeniz mümkündür. Sanal alemi gerçeği taşıyan markalar sayesinde birçok tabanca türünü piyasada bulabilirsiniz. Bunlar arasında öne çıkan su tabancaları, yediden yetmişe herkesin seveceği türdendir. Bu tabancalar sayesinde arkadaşlarınızla veya ailenizle keyifli anlar geçirebilirsiniz. Özellikle de yaz aylarında serinlemek amacıyla bu tabancalarla oyunlar oynayabilirsiniz. Karşılıklı takımınızı kurup rekabetin gücünü doyasıya yaşayabilirsiniz. Yaz aylarında serinlemenize yardımcı olacak bu modeller, birbirinden farklı şekilde üretilir. İçeriğinde yer alan su pompası doldurularak çalıştırılan bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Pratik bir kullanıma sahip olduğu için ürünü içerisine hemen su doldurabilirsiniz.  Böylece eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Farklı boyutta üretilen su tabancaları ile oynamak oldukça keyiflidir. Tarzınıza göre uygun modeli rahatlıkla seçebilirsiniz. Büyük ve küçük boyuttaki su tabancaları ile hoş vakitler yaşayabilirsiniz. Bu modellerin her birinin su haznesi farklı aralıktadır. Bunlar arasında 1 litre hazneye sahip olan modeller olabileceği gibi daha geniş olanlara da rastlamak mümkünüdür. Haznesi büyük olanlar sayesinde uzun süre aralıksız oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Küçük olanlara ise su bittiğinde tekrar doldurmak zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle oyuna bir miktar ara verebilirsiniz. Su tabancasından hoşlanmayanların imdadına ise oyuncak keskin nişancı tüfeği yetişir. Daha çok hedef kurmaya yönelik olan bu ürün, oldukça popülerdir. Dilerseniz bu ürünü satın alıp hedef atışlar yapabilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği sayesinde zevkinize ve tarzınıza uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz.