W010101INTE3342BS_Play_Doh_Bahçe_ve_Alet_Setleri_Bahçe_Sulama_E3564_2000138506250

Special Price 69,99 TL

fiyatı 99,99 TL %30

W010101INTE3342TS_Play_Doh_Bahçe_ve_Alet_Setleri_Tamir_Seti_E3565_2000138506274

Special Price 69,99 TL

fiyatı 99,99 TL %30

Play- Doh Kimdir?

Play-Doh küçük çocuklar tarafından evde yapabilecekleri, el sanatları projeleri için kullanılan ürünlerdir. Ürün ilk olarak 1930’larda bir duvar kağıdı temizleyicisi olarak ABD’de üretildi.  

Play-Doh Oyunları

Play- Doh oyun hamurları ile çocukların sanatsal bakış açısını ve el becerilini geliştirmektedir. Çocuklar hayal güçlerini kullanarak kendilerine çeşitli oyunlar yaratır. Kurdukları oyunlar üzerine düşünür, üretirler. Bu sayede beyin fonksiyonlarını aktif olarak kullanırlar, beyin gelişimlerine büyük oranda katkı sağlamaktadır.

Play-Doh oyun hamurları ile çocuklarınıza oynayarak, öğretebilirsiniz. Play- Doh renklerin deneyimlenerek öğrenilmesi konusunda etkisi yüksek olan bir oyun etkinliğidir. Çocuklar Play-Doh hamurları ile şekilleri de kavrar ve öğrenir. Kare, dikdörtgen, yuvarlak gibi şekilleri görerek ve hamura şekiller çıkararak öğrenir.

Play-Doh hamurları ile çeşitli nesnelerde ortaya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz, çocuğunuzun oyuncak evinde hamurlardan yemekler yapıp pişirebilirsiniz. Yemek yapmayı veya zorluklarını oda sizden öğrenir ve deneyimlemiş olacaktır. Çocuğunuzla beraber, onun gelişiminde de büyük katkı sağlayacağı bir etkinliktir.

Play-Doh çocukların duygularını dışa çıkarmalarını sağlamaktadır. Çocuğunuz üzgünken ve siz bunu fark ettiyseniz mutlaka bir şeyler çizmesini isteyin bu sayede çocuğunuzun içindeki ruh halini sanatsal olarak ifade edecektir, yaptığı şekilden çocuğunuzun iç dünyasını çok daha iyi anlayacaksınız.

Çocukların korkuları olabilir, korkuları neler ise, korkularına yönelebilirsiniz. Örneğin, köpekten korkuyorsa, Play-Doh hamurları ile köpek şekli yaparak, köpeği konuşturabilirsiniz. Bu sayede de korkuları üzerine giderek, korkacak bir şey olmadığını deneyimleyerek, korkularını kolaylıkla oyun sayesinde atlatabilirler.

Play-Doh oyun setlerinde, prenses temalı ürünler vardır. Bu setler sayesinde, kızlar oyun oynarken, iletişim becerilerini de geliştirir. Arkadaşlık bağları temelden kurulur. Play-Doh oyun hamurlarının taşınabilir olması, çocuklar için büyük olumlu yön olmaktadır. Evde olduğu kadar, bahçede, yazlıkta, kumsalda da eğlencenin tadına Play-Doh ile varın.

Play -Doh Ürünlerini Armağan Oyuncaktan Güvenle Alabilirsiniz

Armağan oyuncak olarak, çocuklarımızın gelişimine önem vermekteyiz. Bu sebeple, satışını yaptığımız ürünlerin çocuklara zararının olmaması aksine yararı olması bizim için çok önemlidir. Çocuklarınızla misafirlikte, yolda, markette onların en iyi arkadaşı her yerde Play-Doh! Play-Doh Armağan Oyuncak’ta.

 

 

Çocuğunuza Play-Doh hamurları ile çeşitli eğitimler verebilirsiniz. Örneğin yeme alışkanlıklarını düzenleyebilir, onlara sevimli şekiller yaparak sebzeleri öğretebilirsiniz. Çocuklarımıza bu Dünya’yı öğretmek Armağan Oyuncak olarak bizim borcumuz. Siz ebeveynlere düşen sorumluluk ise, çocuklarımıza doğru oyuncaklar ile eğitim olanağını sağlamaktır. Oyunların çocukların kişisel gelişiminde önemli olduğu uzun zamandır bilinmektedir. Bu konudaki çalışmalar hep sürmektedir. Çocukların el kaslarını geliştirir ve kavrama duyularını arttırmaktadır. Arkadaşları ile birlikte oynanan oyun hamurları, paylaşmayı da pekiştirir. Küçük bir parçadan, bir bütün oluşturma gibi küçük ve basit matematik kavramları da oluşturmaktadır.

Oyun hamurlarının diğer oyuncaklardan ayıran en önemli husus, çocuklarda dokunma ve hissetme duyularını harekete geçirir. Dokundukça farklı hisler hissetmektelerdir. Bu üç duyuyu aynı anda yaşıyor olmaları çocuklar için pozitif bir duygudur.

Armağan Oyuncak olarak, önceliğimiz çocuklarımızdır. Onların gelişimi için en etkili oyunları seçiyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

 

Buradan ürünlere ulaşabilirsiniz.