Şirinler Sürpriz Sevimli Figür

₺419,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101GIP16183
Marka Şirinler
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 8056379161837

Şirinler Köyü’nün önde gelen sakinlerinden Şakacı Şirin, Akıllı Şirin ve Güçlü Şirin şimdi çok sevimli sürpriz figürleriyle çocukları bekliyorlar!

Şakacı Şirin şaka paketiyle, Akıllı Şirin kitabıyla ve Güçlü Şirin dambılıyla geliyor ve kuyruklarına basıldığında ellerindeki aksesuarlar hareket ediyor!

Her biri 7,5 cm boyundaki figürlerden hangisinin çıkacağı ise tamamen sürpriz!

3 yaş ve üzeri için geçerlidir.

NOT: Ürün Sürpriz pakettir. İçerisinden 1 adet figür çıkmaktadır.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.