Sipariş ve Teslimat

Sipariş ve Teslimat

Siparişimin teslimat süresi ne kadar?

Armaganoyuncak.com.tr’den verdiğiniz siparişleriniz 3 (üç) iş günü içerisinde tarafımızdan kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargonun o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir.

Siparişim ne zaman işleme alınır?

İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş  günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişlerinizin durumunu Armaganoyuncak.com.tr’ye üye girişinizi yaptıktan sonra ‘’Hesabım’’ bölümünde yer alan ‘’Siparişlerim’’ kısmından takip edebilirsiniz. Üye olmadan verilen siparişlerde üye sayfası oluşmadığı için siparişinizin hangi aşamada olduğunu mail adresinize gönderilen bilgilendirme mailleri ile takip edebilirsiniz.

Kargo bedeli öder miyim?

Armaganoyuncak.com.tr’den yapacağınız 750 TL üzerindeki alışverişlerinizde Türkiye’nin her yerine hiçbir kargo bedeli ödemezsiniz. 500 TL altındaki siparişleriniz için 49,99 TL kargo bedeli ödemeniz gerekmektedir.

Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?

Kargo size teslim edildiğinde kolide ezilme, deformasyon ya da ürüne zarar gelmiş bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte koliyi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar görmeniz durumunda ürünleri teslim almayarak kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Armaganoyuncak.com.tr’ ye ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Kargo, teslimat için adresime geldiğinde beni bulamazsa ne olur?

Çalıştığımız kargo firması eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir ve size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir.

Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.