Spidey And His Amazing Friends Hero Figür İron Man F8144

₺289,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu W010101INTF8144IM
Marka Marvel
Karakter Iron Man
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 2220001416947

Hadi Spidey Ekibi, maceraya atılalım!

Harika Örümcek Ekibi olarak tüm kahramanlar bir araya geldiklerinde çok daha güçlü ve çok daha yenilmez oluyorlar. Kötülerle birlikte savaştıklarında yenemeyecekleri kimse yok! 10 cm’lik boylarıyla fazlasıyla cesur ve korkusuz görünüyorlar. Poz verdirme özellikleri sayesinde çok daha gerçekçi görünümlere kavuşabiliyorlar. Detay tasarımlı görünümleriyle adeta filmden çıkmışlar gibi!

Çocuklar en sevdikleri karakterlerle kendi maceralarının hayalini kurabilir ve filmdeki en sevdikleri anları tekrar canlandırabilir. Her kahraman suçla savaşırken kendine özel bir katkıda bulunur. Tüm figürleri toplayıp bunu öğrenebilir ve yeni hikayeler oluşturup onlara mücadele edecekleri yeni düşmanlar da yaratabilirsin.

Çocukların koleksiyon merakını destekleyen Spidey And His Amazing Friends Hero Figür, onların hayal gücü ve yaratıcılıklarının gelişmesine de katkıda bulunur.

Ürünün; Black Panther, Ghost Spider, Electro, Goblin, Spidey, Iron Man ve Miles Morales olmak üzere 7 farklı tasarımı mevcuttur.

Kutu içerisinde 1 adet figür bulunmaktadır.

Figür ölçüsü: 10 cm

Kutu ölçüsü: 6,5 x 4,5 x 15,5 cm

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.