Pokemon Battle Feature Figür S11 Sharpedo

₺469,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu W010101NEC9513BS
Marka Pokemon
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 2220001419764

Bu Pokemon’lar hareket ediyor!

Pokemon ilk başta Japonya kökenli bir video oyunu olarak ortaya çıkan daha sonra çizgi romanları ve anime uyarlamaları yapılan bir seridir. 1995 yılında Satoshi Tajiri tarafından yaratılmış olup Pokemon adındaki hayali hayvanları konu edinir. Serinin maskotu, yanaklarında kırmızı noktalar bulunan ve elektrik çıkartan sevimli Pikachu'dur.

Sharpedo: “Denizin kabadayısı” lakaplı Sharpedo oldukça ürkütücüdür ve pek çok kişi ondan korkar. Yırtıcı dişleri kopsa bile hemen yeniden çıkar. Bu Pokemon'lardan sadece biri bile dev bir tankeri tamamen parçalayabilir.

Aerodactyl: Dinozorlar çağından kalma bir Pokémon’dur. Bir kehribardan çıkarılan genetik materyal sayesinde yeniden canlandırılmıştır. Eski çağlarda gökyüzünün kralı olduğu düşünülür.

Charizard: Gökyüzünde uçarak güçlü rakipler arar. Soluduğu ateş her şeyi eritebilecek kadar sıcaklıktır. Bununla birlikte, ateş saçan nefesini hiçbir zaman kendisinden daha zayıf bir rakibine karşı kullanmaz.

Gengar: Bazen, karanlık bir gecede, bir sokak lambasının oluşturduğu gölgeniz aniden ve ürkütücü bir şekilde size yetişebilir. Sizi yakalayan şey aslında gölgenizmiş gibi davranan bir Gengar’dır.

Pokemon dünyasının en korkutucu ve en güçlü karakterlerinden bazıları şimdi en gerçekçi halleriyle geliyor. Her biri animedeki görünümlerine benzer tasarımlara sahip. Figürler eklem yerlerinden hareket edebildikleri için oyunların daha gerçekçi bir hale gelecektir. Sharpedo ağzını açıp kapatıyor, Aerodactly kanatlarını savuruyor, Charizard ağzından ateş püskürtüyor ve yaramaz Gengar dil çıkartıyor.

Pokemon'lar ile animeden en sevdiğin sahneleri yeniden canlandırabilir ya da kendi hikayeni oluşturabilirsin. Bu figürler, Pokemon hayranları için mükemmel bir hediye olacak! En sevdiğin karakterin figürünü ofisine, evine veya hayranlığını göstermek istediğin her yere yerleştirebilirsin. Hatta favori karakterlerini biriktirip onlardan bir koleksiyon oluşturabilirsin. 

Çocukların yeni hikayeler oluşturarak hayal güçlerinin ve yaratıcılıklarının gelişmesini destekler, arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Ürünün; Sharpedo, Aerodactyl, Charizard ve Gengar olmak üzere 4 farklı modeli bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 12 x 6 x 12 cm


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.