Mega Pokemon Lapras

₺1.799,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHKT26
Marka Pokemon
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 0194735107872

Etkileyici Transport Pokémon'u Lapras artık hareketli bir bina seti olarak mevcut!

Yapılı model, Lapras'ın müthiş ölçeğini sergilemek için 7 inç boyunda oturuyor. Başını sola ve sağa hareket ettirmek için kabuğundaki krankı çevirin ve Lapras'ın yüzmesini izleyin.

Lapras, Pokémon koleksiyonunuza harika bir ektir ve diğer MEGA bina setleriyle iyi eşleşir; her biri ayrı satılır. Motion Brick içeren 527 parçalı yapı seti: Lapras'ın hareketini etkinleştirmek için krankı çevirin.

Mekanize, son derece ayrıntılı parçalarla yapılan, 7 inç uzunluğundaki Lapralar Krankı çevirdiğinizde Lapras'ın kafası sola ve sağa hareket eder.

Parçalar, MEGA'nın tüm Pokémon yapı setleriyle birleşir ve diğer isim markalarıyla uyumludur.

Kutu ölçüsü: 26 x 34,5 x 5 cm

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.