Mega Construx Pokemon Charmander Dönüşüm Seti

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101MATHFG06
Barkod 0194735039364
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Erkek
Marka Pokemon

Alevler saçan bir üçlüyle dövüşe hazır olun. Bu yapı seti, her biri hareket kabiliyetli uzuvlara ve kendi özel güçlerine sahip Charmander, Charmeleon ve Charizard'ı içerir. 

Gerçeğini aratmayan alevli bir birleştirme deneyimi için 3 figürün yanı sıra, figürlerin üzerinde durabileceği savaş efekti detaylı alevli bir ortam inşa edin. Wonder Builders yapı oyuncakları 7 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır.

Farklı boyutlarda 3 figür içeren, birleştirilebilen ve eklemleri bükülebilen Pokemon yapı setidir.

Set Charmander, Charmeleon ve Charizard'ın yanı sıra inşa edilebilir alevli bir ortam içerir.

Diğer markalarla uyumlu 300 adet blok ve parça, tüm Mega Construx™ yapı setleriyle birlikte kullanılabilir.

7 yaş ve üzeri için ideal olan bu yapı oyuncağı, yaratıcılığı ve problem çözme becerilerini geliştiren 'yap ve oyna' deneyimi sunar.


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.