Yıldız Takımları Deney Seti

₺159,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101ZEN82014
Marka Zeno Toys
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 8682966820148

Çocuklar bu deney setine bayılacak.

Ürün Özellikleri;

İlk olarak; setimiz içerisinden çıkan etkinlik borumuzu dikkatle inceleyelim.

Sıradan bir boru ile nasıl üretime geçeceğinizi şimdi görelim. Set içerisindeki alüminyum folyoyu borumuza saralım.

Yine set içerisinden çıkan “TAKIM YILDIZKARTLARINI” makas yardımıyla ebeveyn kontrolünde yuvarlak şekliyle keselim. Kesilen takım yıldızlarını içerisinden çıkan raptiye ile işaretli noktalarından ebeveyn yardımıyla dikkatlice delelim.

Set içerisinden çıkan yapıştırıcı ile takım yıldız kartlarını borumuzun üst kısmına oturtarak yapıştıralım. Bu işlemi tüm takım yıldızı kartları için gerçekleştirebiliriz. Yine set içerisinden çıkan fener yardımıyla bir odada borunun boş kısmımdan tutarak raptiye ile delinmiş olan süzülen ışıkların şekil oluşturduğunu görmekteyiz.

İşte bu şekiller takım yıldızlarıdır.

Kutu İçeriği:

Uzay Yolu Borusu

Yıldız Kartları

Raptiye

Yapıştırıcı

Alüminyum Folyo

El Feneri

Yardımcı Kılavuz

 

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.