Yangın Tankeri

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010102SIM08072
Barkod 4006333080722
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Erkek
Marka Dickie Toys

Yangın tankeri ile  kurtarmaya gelen kahramanlar!

Dickie Toys Yangın Tankeri, itfaiyecinin heyecan verici dünyasını doğrudan oyun odasına getiriyor.

Yangın Tankeri 55 cm. boyutundadır.

Serbest hareket özelliği, menzildeki diğer araçlarla senkronize ışıklar ve sesler (Team Function), atış ve su püskürtme fonksiyonu, mekanik kol, uzatılabilir merdiven. özellikleri vardır.

Yangın Tankeri filibir, ekip ışığı, ses, su püskürtme işlevi.

6 x araç ejektörü, mekanik. hareketli Kollar, kabinli açılır merdiven, konteyner tetikli merdivende geçiş, 2 döküm araç bulunmaktadır.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.