Işıklı Uzay Yolculuğu Oyun Seti

₺1.474,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101BIG80108
Marka Mega
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 6921455156804

Küçük uzay ve astronomi hayranları bu setle çok eğlenecek. Daha bugünden hayal gücü ve uzay dünyasına geçebilir.

Pek çok öğe, işlev ve ses, yürümeye başlayan çocuğunuzun ilgisini çekecek ve ona bilim adamlarının tüm dünyasını gösterecek. Çocuğunuz uzay ve gezegenler hakkında daha fazla şey öğrenmeye hevesli olacak ve yaratıcılığına göre kendi uzay keşiflerini yapmasına izin verecektir.

Uzay mekiği fırlatıldığında hareket halindeki mekiğin seslerini çıkarır ve çalıştırıldığında motorlardan kırmızı bir ışık görebilirsiniz.

İçinde gökbilimcinin uçağını kullanabileceği bir kabin var. Arkada uzay gemisinin dışına çıkıp dışarıda ne olduğunu araştırabilen bir astronom var.

 Setin ikinci unsuru, gerçekçi bir dünyada ayların veya gezegenlerin etrafında dolaşabilen bir uzay aracıdır.

Tüm donanımı gezegenlerde neler olup bittiğini doğrular. Uzayda yaşamın nasıl olduğunu gösteriyor.

Aracın tavanındaki bir düğmeye basıldığında, bölmeler açılarak uzay aletleri, uydu diski ve yanlarda güneş panelleri ortaya çıkıyor.

Set ayrıca arabayı şarj etmeyi taklit eden bir kablo içerir. İçerideki küçük olan, her şeyi kontrol edecek kozmonotu oturtabilir.

 Geriye uzay yolculuğuna başlamak kalıyor!

 Mekik/roket

Uzay aracı/ gezici

2 astronot

Uzay mekiği: 25 cm x 20 cm x 10 cm

Gezici: 15 cm x 11 cm x 9 cm

Astronot: 8 cm x 5 cm

Kutunun boyutları: 32 cm x 27 cm x 13 cm'dir.

Uzay Mekiği iki adet AAA V 1,5 V pille çalışır.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.