UNO All Wild CDU Kart Oyunu HHL35

₺189,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHHL35
Marka Uno
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 0194735070657

UNO All Wild kart oyunu, çocuklar, aileler ve yetişkinler için oyun gecesi oyunudur!

Sevilen aile oyununun yüksek tempolu ve bilinmezliklerle dolu versiyonu UNO All Wild’ın tamamı Joker kartlardan oluşur. Klasik UNO'da olduğu gibi sayıları ve renkleri eşleştirmeniz gerekmez ancak iş burada bitmez.

Özel Hareket Kartları oyunu değiştirir. İki Pas Geç Joker Kartı atıldığında, klasik oyundan farklı olarak iki oyuncu pas geçilir. Zorunlu Takas kartı atıldığında ise tüm oyuncular ellerindeki kartları takas eder. Elbette çılgın kurallar bunlarla sınırlı değil!

7 yaş ve üzeri oyuncular için harika bir hediye olan heyecan verici bu oyunu elinizden düşürmeyeceksiniz! Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. UNO All Wild'da her kart joker kartı!         

Klasik UNO’da olduğu gibi sayı ve renkleri eşleştirmeniz gerekmediğinden oyunun temposu daha hızlıdır. Destedeki hareket kartları oyunu daha da şaşırtıcı hale getirir: Yön Değiştir Joker Kartı, Pas Geç Joker Kartı ve 2 Pas Geç Joker Kartı, 2 Kart Çek Joker Kartı ve 4 Kart Çek Joker Kartı, Zorunlu Takas Joker Kartı ve Hedefli 2 Kart Çek Joker Kartı.   

Unutmayın, oyuncuların elinde tek kart kaldığında UNO! diye bağırmaları gerekir!

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.