Unicorn Balon Top Mor

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Unicorn Balon Top Mor
Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu W010101FHA02380M
Barkod 2220001411409
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Kız-Erkek
Marka Slingshot

Balon gibi şişir ve Top gibi oyna! Unicorn Balonlarla birlikte oyunu maceraya dönüştürün!

Bir balon gibi fırlatın, yakalayın, sıkın ve zıplatın...

Bir top gibi taşıyarak yeniden kullanın. Balonu Ambalajında açtıktan sonra paketten çıkan plastikle alt kısımda bulunan deliğe iyice yerleştirin ve üfleyin. Bu şekilde şişirip oynayabilirsiniz.

Oyununuz bıttıkten sonra aynı deliğe plastik şişirme çubuğunu sokup yavaşça bastırın ve balonunuz sönmeye başlayacaktır. Daha sonra aynı işlemi tekrar yaparak şişirip söndürebilirsiniz.

Şişirmek için şişirme çubuğunu Unicorn'un altındaki deliğe sokun ve üfleyerek şişirin istediğiniz boyuta ulaştıktan (yaklaşık max. 25 cm) sonra şişirme çubuğunu delikten çıkarın.

Unicorn temalı partileriniz için büyülü bir oyuncak.

Ürün blister ambalajlıdır.

Paket içinde bir adet balon ve şişirme çubuğu mevcuttur.

Yaklaşık max. 25 cm şişirilebilir

Aşırı şişirmeyin.

Yaş: 3+

Sabunlu su ile temizlenerek tekrar tekrar kullanılabilir.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.