Twister Junior

₺734,90
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101INTF7478
Marka Hasbro Gaming
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5010996116246

Hareketli miniğinizle birlikte büyüyen hayvan macerası Twister Junior oyunuyla kükreme dolu eğlenceli vakitlere hazır olun!

3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu eğlenceli oyun, 2 seviyeli oyun deneyimi sunan 2 taraflı mat ve döndürülebilir çarkla birlikte sunulur. Matın 1. Seviye olan Hayvan Safarisi tarafında çocuklar çarkı döndürerek safari yolu boyunca ilerler.

Sırası gelen çocuk renkleri keşfetme ve hayvan sesleri ile hareketlerini yeniden canlandırma fırsatı elde eder.

Oyunun seviyesini arttırmak üzere matı çevirerek 2. Seviye olan Hayvan Partisi oyununa geçin.

Hayvan taklidi yapan oyuncuların ellerini ve ayaklarını hangi renklere koymaları gerektiğini öğrenmek için çarkı çevirin.

Oyunda kalan son oyuncu oyunu kazanır!

2-4 oyuncuyla oynanabilen bu Twister Junior oyunuyla tüm aile üyeleri eğlenebilir ve iç mekanda aktif oyunlar oynamak için ideal bir oyundur. Twister ve ilgili tüm ürünler Hasbro’nun ticari markalarıdır.

2'si 1 Arada Oyun

Twister Junior oyunu, 2 taraflı mat ve ters çevrilebilir oyun alanıyla eğlenceyi ikiye katlıyor.

Oyun matının bir tarafını kullanarak Hayvan Safarisi, diğer yüzüyle ise Hayvan Partisi oyunu oynayabilirsiniz.

1. Seviye olan Hayvan Safarisi tarafı çocuklara sıra bekleme, renk eşleştirme ve hayvan tanıma gibi aktiviteler sunarken 2. Seviye olan Hayvan Partisi tarafı hareketi ve dengeyi destekler.

Renkleri̇ Ve Hayvanları Keşfedi̇n

Hayvan Safarisi oyununda çocuklar, üzerinde durdukları hanenin hangi renk ve hayvanı temsil ettiğini öğrenmek için çarkı döndürür. Ardından safari yolundaki hayvanları taklit eder. Matın sonuna ilk ulaşan oyunu kazanır!

Çocukları Harekete Geçirin

Matın Hayvan Partisi oyunu tarafını çeviren minikler, vücutlarını kullanarak doğru renkleri ve hayvanları eşleştirebilecek. Oyunu kazanmak için ayakta kalan son oyuncu kim olacak?

Doğum Günleri̇ Ve Çocuk Parti̇leri̇ İçin Harika Bi̇r Oyun

3 yaş ve üzeri çocuklara yönelik bu iç mekan oyunu; doğum günü partileri, aile oyun geceleri ve çocuk oyunları içeren tüm aktiviteler için idealdir.

İçindekiler: Çift taraflı Twister matı, çift taraflı çark ve ok, oyun kılavuzu.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.