Thomas ve Arkadaşları Birleştir ve Oyna Ray Seti HNP81

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101MATHNP81
Barkod 0194735147380
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş
Cinsiyet Kız-Erkek
Marka Thomas&Friends

Okul öncesi çocuklar, Fisher-Price'ın bu Thomas &Friends Connect & Build Paletli Kovası ile en sevdikleri tren setlerini genişletebilir ve kendilerine ait yepyeni demiryolu tasarımları yapabilirler.

Bu pist genişletme paketi, düzlükler, virajlar ve yükselen ray parçaları dahil olmak üzere çeşitli pist ve oyun parçaları içerir.

Çocuklar, bu 34 parçalı ray genişletme setiyle Thomas ve Arkadaşları oyuncak tren demiryolunu inşa edebilir!

Diğer Thomas & Friends™ tren setleriyle uyumlu düzlükler, virajlar ve yükselen ray parçalarını içerir (Motorlar ve tren setleri ayrı satılır ve stok durumuna bağlıdır.)

2'si 1 arada kova | Kapak ve kova, çocukların ray düzenlerinde tren geçişleri olarak kullanılabilir, ardından tüm ray parçaları için saklama kabı olarak kullanılabilir.

Ray parçaları, aksesuarlar ve oyun parçaları, ahşap hariç tüm Thomas & Friends tren setleriyle uyumludur (Tren setleri ayrı satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

3 yaş ve üzeri okul öncesi çocuklar için yaratıcı oyun ve hikaye anlatımını teşvik eder.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.