Tombala Meyveler ve Sebzeler Eşleştirme Oyunu

₺39,50
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu060201ANT07408
MarkaAnatolian
CinsiyetKız-Erkek, Kız, Erkek
Barkod8698543174085

Bu oyun için masa ya da yer gibi düz bir alana gereksinim vardır.

Oyun oynama sırasını belirlemek için sayışma yapılır, her çocuk oyun kutusunda üzerinde şekiller bulunan büyük kartlardan bir tane çeker.

Küçük kartlar tamamı yere ters olarak üst üste gelecek şekilde kule biçiminde dizilir.

Birinci sırada oyuna başlayacak olan çocuk yerlerde ters duran kartların en üstünde duranını çeker.

Çektiği şekilin ne olduğunu arkadaşlarına göstererek söyler.

Elindeki büyük kartta o şekilin aynısı var ise üzerine koyar, yok ise ters çevrili oyun kartlarının en altına yerleştirir.

Elindeki büyük kartı ilk önce tamamlayan çocuk oyunu kazanır. Çocukların tamamı kartlarını bitirinceye kadar oyun devam eder.

Bu oyun tek çocukla oynanabileceği gibi oynayan çocuk sayısına göre bir çocuğa düşen büyük kart sayısı birden fazla olacak şekilde de oynanabilir.

Burada dikkat edilecek nokta öncelikle çocukların tek büyük kart ile yeterli deneyimi kazandıktan sonra kart sayısının arttırılmasıdır.

Tombala olarak grup halinde oynanabilen bu oyunu aynı zamanda çocuğunuz tek başına kartları eşleştirmede de kullanabilir.

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 150TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 150TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 14.99TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.