Thomas ve Arkadaşları Renk Değiştiren Tren Sürpriz Paket HPH36

₺899,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu W060400MATHNP80A
Rozet Yeni Ürün
Marka Thomas&Friends
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 2220001424584

Thomas ve Arkadaşları Renk Değiştiren Sürpriz Paket oyuncak trenleri ile saatlerce heyecan verici oyunlar oynamak mümkün!

Çocuklar gizemli motoru kutusundan çıkarıp ılık suya daldırarak onun Thomas ve arkadaşlarından hangisi olduğunu öğrenebilir. Ardından su sıcaklığını ılık ve soğuk arasında değiştirerek lokomotiflerdeki gizli süslemeleri keşfedebilir. Her motor 2 kargo arabası ve çocukların paketlerini açıp, yükleyip motorla birlikte yarışa gönderebilecekleri 2 sürpriz kargo parçası içerir. Tüm Thomas ve Arkadaşları pistleriyle uyumludur (Pist setleri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır). Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Çocuklar kargo parçalarını ve motoru birbirine bağlayıp onları bir tren olarak birleştirebilir. Kutu içerisinden çıkan aksesuarları trenin vagonlarına yükleyip onları taşıyabilir. Bu renk değiştiren küçük tren vagonlarını birbirine bağlayabilir ya da onları ayrı olarak kullanabilir. Thomas ve arkadaşlarıyla birlikte filmden en sevdikleri sahneleri yeniden canlandırabilir veya kendi hikayelerini oluşturabilir. 

Yeni hikayeler yaratmak çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını desteklerken arkadaşlarıyla oynayacağı oyunlar sosyalleşmelerine katkı sağlar. 3 yaşından küçük çocukların ince motor becerilerinin gelişimini destekler.

Kutu içerisinde; 1 gizemli motor, 2 kargo vagonu ve 2 sürpriz kargo parçası içeren 1 oyuncak tren bulunmaktadır.

Ürün ölçüsü: 19,7 x 10,2 x 10,2 cm


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.