Thomas ve Arkadaşları Carly ve Sandy Oyun Seti HDY58

₺1.499,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHDY58
Marka Thomas&Friends
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 194735035465

Okul öncesi çağdaki çocuklar, Thomas ve Arkadaşları çizgi filmindeki favori karakterlerinin unutulmaz anlarını, Fisher-Price Carly ve Sandy Oyun Seti ile tekrar tekrar yaşayacak.

Bu tren setinde Motorlu Thomas lokomotife, yeni karakterler Vinç Carly ve dostu Otoray Sandy eşlik ediyor. Vinç Crane kancasını kullanarak küçük lokomotifi kaldırıp Thomas'ın yük vagonuna yükler. Thomas pist çemberini dolanıp tamamladıktan sonra tekrar Vinç Crane'nin alabilmesi için Otoray Sandy'yi kızakta bırakır. Bu set, ahşap olanlar hariç, diğer Thomas ve Arkadaşları pistleriyle uyumludur. (Diğer pist setleri ayrı olarak satılır). 

Pille çalışan ve 18 parçadan oluşan tren ve pist setinde Thomas ve Arkadaşları karakterlerinden Thomas, Vinç Crane ve Otoray Sandy yer alıyor.  

Çocuklar, Vinç Crane'in kancasını kullanarak kargoyu Thomas'ın yük vagonuna yükleyebilir ve vagondan indirebilir

Bu eğlenceli pist seti maceralarında Vinç Crane'e dostu Otoray Sandy eşlik ediyor.

Sınırsız macera seçenekleri için diğer Thomas ve Arkadaşları pist setlerine (ahşap olanlar hariç) bağlayın (diğer pist setleri ayrı olarak satılır).        

Okul öncesi 3 yaş ve üzeri çocuklar için.

Set içerisinde; 1 adet motorlu Thomas lokomotif, Vinç Crane, Otoray Sandy ve 8 adet pist parçası yer almaktadır.

2 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

Ürün ölçüsü: 27,9 x 60,5 x 47,9 cm.

Kutu ölçüsü: 35 x 7 x 28 cm.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.