Sadece Armağan'da

Teama 1:48 Man Kargo Kamyonu Mavi

%20
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Teama 1:48 Man Kargo Kamyonu Mavi
Teama 1:48 Man Kargo Kamyonu Mavi
Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu W010101TEA21542M
Barkod 2220001425260
Rozet Sadece Armağan'da
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Erkek
Marka Teama

Teama 1:48 Man Kargo Kamyonu 1:48 oranında küçültülmüş modeli ile sizlerle!

Bu model, hareketli tekerlek, kaliteli yapısı ve ayrıntılı detay tasarım özelliklerine sahiptir.

Çocuklar ister arkadaşlarıyla ister tek başına bu eğlenceli tasarıma sahip uzun yol araçları ile eğlenceli oyunlar oynayabilecekler.

Çocukların; el-göz koordinasyonlarını, ince motor becerilerini, arkadaşlarıyla oyunlar oynayarak sosyalleşmelerini, yaratıcılık ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır 

Serinin; Kırmızı, Mavi, Sarı Tır olmak üzere  3 farklı modeli bulunmaktadır.

TEAMA TIR MAN yüksek kaliteli plastik ve metalden yapılmış araçlardır. 

Her araç modeli kendi ölçeğine göre üretilmekte olup, gerçekçi görünümü ve yüksek işçilik kalitesi, koleksiyonerlere ve otomotiv tutkunlarına büyük keyif verecektir. 

Ölçek 1:48


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.