Süper-Spinning Ring Set Yoyo Yedek Kapak

₺44,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 155700AUL675537
Marka Auldey
Cinsiyet Kız-Erkek, Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 6911400321890

Yeni tasarlanmış süper dönen dış halka sistemi, dilediğiniz her açıda, yoyonuzun yuvarı herhangi bir nesneye temas ettiğinde bile, güçlü dönüş sağlar.

Yenilikçi teknolojisi sayesinde yoyo topunuzu vücudumuzun herhangi bir yerine koyabilirsiniz ve nefes kesen benzersiz gösteriler yaratabilirsiniz.

Bu muhteşem yenilikçi sisteme sende sahip olmak ister misin?  

O zaman hemen tek tıkla sende Blazing Teens Photon Yoyo sahibi olabilir süper dönüş teknolojisinin tadını çıkartabilirsin!

Photon gibi bir süper dönen bir yoyonuz mu var süper dönen dış halkasını değiştirmek mi istiyorsunuz? O zaman aradığın çözüm burada!

Uzun süreli kullanım sonrası süper dönen yoyonuzun dış halkası hareketler sırasında oluşan hasarlardan dolayı eski performansını sergileyemez.

Hasar gören Super-Spinning dış halkanız, yoyonuzun dönüş hızını kısıtlayacağı gibi uzun süreli kullanımda yoyonuza zarar verebilir.

Bu nedenle zamanla değiştirilmesi gerekir.

Super-Spinning Ring Set sayesinde hasarlı süper dönen dış halkanızı kolayca değiştirebilir oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz!

 

Teknik Uyarılar:

Eski Super-Spinning Ring Set’inizi paketin arkasında gösterildiği gibi çıkartınız.

Performansı artırmak için mutlaka rulman yatağını temizleyiniz.

Yeni süper döner dış halkayı, elle döndürülebilene kadar uygun konumuna oturacak şekilde bastırın.

Aşırı dönen dış halkayı fazla bastırmayın, aksi takdirde alışılmadık şekilde kullanılamaz.

Bu ürün paketi sarf malzemelerinden oluşmaktadır.

Dış halkanız zamanla tekrar aşınır, zayıflar veya hasar görürse yüksek performans için en kısa zamanda lütfen yenisi ile değiştiriniz.

*Görselde kullanılan yoyo ürüne dahil değildir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.