Slimy Ever Foam Foodies ve Goodies Cake

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Slimy Ever Foam Foodies ve Goodies Cake
Slimy Ever Foam Foodies ve Goodies Cake
Slimy Ever Foam Foodies ve Goodies Cake
Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu W010101ASY38011C
Barkod 2220001426113
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Erkek|Kız
Marka Asya Oyuncak

Slime eğlencesi en renkli haliyle kaldığı yerden devam ediyor!

Uzat, uzat, uzat, uzatabildiğin kadar uzat, hiçbir şey olmaz. Çünkü o şimdiye kadar ki en iyi Slime!

Çek, sık, uzat! Yapışmayan ve cıvık yapısı sayesinde bu stres azaltıcı Slime’a istediğin şekli verebilirsin. Her şey hayal gücüne kalmış. Bakalım Slime ile ne kadar sıra dışı şeyler yapacaksın?

Bir kere onunla oynamaya başladığında durmak çok zor olacak. Onu bırakabilirsen kutusuna koyabilir ve oyun eğlencesine daha sonra kaldığın yerden devam edebilirsin. Üstelik farklı renkteki bu Slime’lar suyla yıkanıp temizlenebilme özelliğine sahiptir ve asla kurumazlar. Ayrıca Slime’lar kokulu olduğu için oyunlarınız çok daha keyifli bir hale gelecektir.

Çocuklarınızın hayal güçlerini, motor becerilerini ve yaratıcılığını geliştirmeye yardımcı olmaktadır.

Ürünün; Cupcake, Patates Kızartması, Hamburger ve Doğum günü Pastası olmak üzere 4 farklı modeli bulunmaktadır.


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.