Redka Safari

₺324,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101RDK05468
Marka Redka
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 8681049054685

Zeka, Mantık ve Strateji Oyunu

Oyun Hakkında

Safari, 5 yaş ve üzeri oyuncular için hazırlanmış çok eğlenceli bir masa oyunudur. Çocukların görsel algı, parça bütün ilişkisini geliştirme ve aynı zamanda oyuncular arasındaki iletişimi güçlendirmeye katkı sağlar.

Safari çocuklarımıza hayvanlar alemini sunar.

Nasıl Oynanır?

Safari oyun parkuru taşlardaki devamlılık sağlanacak şekilde düz bir zemine yerleştirilir. Oyun parkurunda yer alan sevimli hayvanlar aynı şekilde görev kartlarında da bulunur.

Görev kartındaki puanlar, görevin zorluğuna göre değişmektedir. Bazı görev kartlarında (1 puanlık kart) hayvanların hepsi gözükürken, bazı görev kartlarında (2 ve 3 puanlık kart)

 

hayvanların sadece bir parçası gözükmektedir. Görev kartları ters bir şekilde ortaya konur. En üstteki kart açılır. Görev kartındaki sevimli hayvanı bulan oyuncu diğer oyunculara gösterir.

Herkes hem fikir ise piyonunu kartın puanı kadar ilerletir. Eğer yanlışsa sıra diğer oyuncuya geçer. Kamp alanına ilk ulaşan oyuncu oyunu kazanır

İçindekiler:

9 Adet Zemin Kartı

76 Parça Oyun Kartı

4 Adet Piyon

2-4 oyuncu

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.