Roza Şeker Kız Mor Etekli Fonksiyonlu Bebek

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Roza Şeker Kız Mor Etekli Fonksiyonlu Bebek
Roza Şeker Kız Mor Etekli Fonksiyonlu Bebek
Roza Şeker Kız Mor Etekli Fonksiyonlu Bebek
Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu W040200GLO10035M
Barkod 2220001418231
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Kız
Marka Global

Parlak Gözlü Bu Bebekle Oynaması Ne Kadar Da Keyifli Üstelik Karnına Basınca Türkçe Konuşuyor.

Roza Şeker Kız, çocukların öğrenme süreçlerine katkıda bulunan özel içeriği ile dikkat çeker. Şeker Kız, şarkılar söyler, renkleri tanıtır ve temel kavramları öğretir.

Bu oyuncak, çocuklarla sesli olarak etkileşimde bulunur. Şeker Kız'ın söylediği şarkıları ve cümleleri taklit etmek, çocukların konuşma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Roza Şeker Kız Roza Sweet Girl bebek çocukların yaratıcılığını kullanmalarına yardımcı olur. 

Hayal gücü, fiziksel ve motor becerilerini teşvik etmelerine izin verir.

Onları gözlemleyip takip etmeleri için talimatlar vererek eğlenceli bir şekilde, bilgiyi işleme, duygu ifade etme ve sorunları çözme ya da fırsat yaratma becerisi sunar.

Roza Şeker Kız Roza Sweet Girl bebek beyin gelişimini ve bilişsel becerileri desteklemek için önemli olan oyun yoluyla çocukluk çağındaki gelişim evrelerini destekliyor. 

Oyun çocukların yaratıcılığını kullanmalarına ve hayal gücü, fiziksel ve motor becerilerini teşvik etmelerine izin veriyor

Çocuklar için uygun boya, hammadde ve makyaj kozmetiği kullanılmıştır. 

Çocuk sağlığına uygun plastik ve boyalardan üretilmiştir.

Kutu Ölçüleri: 11 x 21 x 33 cm

Ürün Ölçüsü: 30 


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.