Robotik Laboratuvarı Rollingbot

₺549,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101CLE64468
Marka Clementoni
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 8005125644681

Panda gibi takla atan robot!

Komik görünümlü herkes tarafından çok sevilen Rollingbot, hiç durmaksızın ardı ardına takla atabilen eğlenceli bir robottur.

Bilim meraklılarını robotik dünyasıyla özgün bir şekilde tanıştırmak için hayvanlar aleminden ilham alan müthiş bir set!

Rollingbot, çift milli motoru ve düz kol mekanizması sayesinde pandanın art arda otomatik hareketlerle birbiri ardına takla atmasına izin verir. Dönme hareketi, yön değiştirerek duvarlardan sekmesine izin verir.

Oyun dinamiklerini ilgi çekici hale getiren, yetişkinleri ve çocukları eğlendirebilecek özel ve ilgi çekici bir deneyim.

Clementoni Bilim ve Oyun Serisi, olası çözümler ve oyun senaryoları oluşturup icat ederken çocukların eğlenmesi için harika bir oyun deneyimi sunar.

Farklı bileşenlerin bir araya getirilmesiyle çocuklar, kendi kurgularından hangi senaryoların hayata geçebileceğini somut olarak doğrular ve fikirleri kendi elleriyle şekillendirir.

STEM, bilimsel ve teknolojik yönlerle ilgili bilgileri genişleterek el becerisi, zeka ve yaratıcılığın gelişmesine destek olur.

2 x 1,5 AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

Kutu ölçüsü: 27,5 x 6,2 x 18,8 cm.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.