Bruder Hi̇zmet Aracı Ram 2500

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 070301TUR02509
Barkod 4001702025090
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Erkek
Marka Bruder

Orijinal aracın bir 1:16 kopyası, araba yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.

Lastik tekerlekler, açık havada ve içeride oynamaya uygun, kapıları açmak, ışıklı flaşör.

Bu model, RAM tarafından ağır hizmet tipi bir kamyonet olarak geliştirildiğinden, bu model çok sayıda ticari araç için de temel olarak kullanılmaktadır.

RAM Servis kamyonu, ticari araç sektörünün en son üyesidir. Tarımda veya şantiyelerde, büyük makinelerde onarım ve servis işlerinin yapıldığı yerlerde kullanılır. B

u amaçla döner ve uzayabilen montaj vinci ile donatılmıştır.

Gerekli aletler ve yedek parçalar çok sayıda bölmede saklanabilir. Direksiyon uzatması ve yaylı akslar gibi tanıdık özellikler ve aracı korumak için çepeçevre bir ışık da mevcuttur.

Boyutlar : 44,0 cm × 17,0 cm × 18,0 cm

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.