Polly Pocket Tek Boynuzlu Atın Güzellik Salonu HKV51

₺1.149,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHKV51
Marka Polly Pocket
Cinsiyet Kız
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 0194735109302

Hem saç tasarımı büstü hem de oyun seti olarak kullanılabilen 2'si 1 arada Polly Pocket Tek Boynuzlu Atın Güzellik Salonu ile eğlence hiç bitmez!

Çocuklar ayrıca gökkuşağı şeklindeki taşıma sapını kullanarak oyun eğlencesini gittikleri her yere götürebilir.

Kompakt tek boynuzlu atın dış kısmında, çocukların sete dahil aksesuarlarla şekillendirebileceği yumuşak saç bulunur.

İç kısımdaki çok katlı oyun setinde ise iki mini bebek, salon ve dönen yıldız, ay şeklinde salıncak ve hareketli podyum gibi aktiviteler vardır. Bazıları Çıkar ve Değiştir özellikli 20'den fazla parça, hikaye anlatımını teşvik eder.

Çocuklar bir yere giderken oyun setini kapatıp eşyalarıyla birlikte taşıyabilir. Eğlenceli aktivitelerle dolu bu taşınabilir Polly Pocket oyun seti, 4 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

 Dış kısmı saç tasarımı büstü, iç kısmı ise 3 katlı oyun seti olan Polly Pocket Tek Boynuzlu Atın Güzellik Salonu, 2'si 1 arada oyun deneyimi sunar.

Çocuklar sete dahil tarakla tek boynuzlu atın yumuşak saçını tarayabilir ve biri kurdeleli, diğeri renkli iki saç tokasını kendi saçlarına da takabilir.

Üç katlı iç kısımda keyifli bir spa günü geçirin! Tek boynuzlu atın bakımı yapılırken Polly ve arkadaşları da güzel vakit geçirir, aynada kendilerine bakabilir ve hareketli podyumda yürüyebilir.

Çocuklar dönen zemin, hareketli podyum, yıldız şeklindeki sahne, gökkuşağı renkli tahterevalli ve ay şeklindeki salıncak ile daha fazla maceraya atılabilir.

25'ten fazla aksesuar, eğlenceli hikayelere ilham verir. Parçalardan bazıları Çıkar ve Değiştir özelliklidir.

Çocuklar kolayca seti kapatıp parçaları içinde saklayabilir ve gökkuşağı şeklindeki taşıma sapıyla yanlarında taşıyabilir. 

2 mini bebek, 2 saç tokası, 1 büyük tarak, 1 küçük tarak, 1 köpüklü küvet, 1 tek boynuzlu at figürü, 1 at figürü, 1 tahterevalli, 1 ay şeklinde salıncak, 1 taht, 1 güzellik masası, 1 gökkuşağı şeklinde kemer, 1 prova mankeni ve 13 ek Çıkar ve Değiştir özellikli aksesuar bulunan oyun seti dahildir.

Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.