Web'e Özel İndirim

Polly Pocket Disko Dansı Eğlenceli Kıyafetler Oyun Seti HRD65

%40
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101MATHRD65
Barkod 0194735173990
Rozet Webe Özel İndirim
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş
Cinsiyet Kız
Marka Polly Pocket

Bu göz alıcı Disko Dansı Eğlenceli Kıyafetler oyun seti ile dans edin, şarkı söyleyin ve sürprizleri keşfedin!

Eğlence, çok katmanlı kutu açma deneyimi ile başlar. Fermuarı açarak kutunun radyo şeklindeki tasarımını görebilirsiniz. Okul balosu temalı oyun setine DJ kabini, balonlardan oluşan kemer, kilitli dolap ve 16 oyun parçası dahildir. 

Üç sürprizli harika partide, içinde aksesuarların saklı olduğu, suda çözünebilen kağıt kese ve kilitli dolabın arkasında saklanan 8 cm'lik Polly Pocket'a uygun DJ temalı özel bir takılabilir kapüşon bulunur. Çocuklar, oyun setinin içinde ve dışında dans pisti maceralarını canlandırabilir ve seti kolayca toparlayıp taşıma sapıyla istedikleri yere götürebilir!

Polly Pocket ile heyecanlı radyo macerasına hazır olun! Radyo şeklinde tasarlanan Disko Dansı Eğlenceli Kıyafetler oyun setinin fermuarla açılan kutusu, içindeki sürprizlerle eğlenceli bir kutu açma deneyimi sunar. Oyun seti açıldığında balonlardan oluşan kemer süsü, DJ kabini, okul dolabı, 16 oyun parçası ve daha birçok sürpriz açığa çıkar!

Çocuklar, kilitli dolabın arkasındaki 8 cm'lik Polly Pocket, suda çözünebilen ve içinde aksesuarlar bulunan kağıt kese ve Polly için özel bir kapüşonlu üst gibi temaya uygun sürprizleri keşfedebilir. Disko Dansı Eğlenceli Kıyafetler Oyun Seti’ni istediğiniz yere taşıyarak eğlenceye devam edin. Özellikle dans etmeyi ve sürprizleri seven 4 yaş ve üzerindekiler için harika bir hediyedir.

Çocukların merak duygusunu besleyen Polly Pocket Disko Dansı Eğlenceli Kıyafetler Oyun Seti, aynı zamanda onların yaratıcılıklarının ve oyun kurma becerilerinin gelişmesine de katkı sağlar. Mini figürler ile birbirinden eğlenceli oyunlar oynayabilir ve kendi hikayelerini oluşturabilirler. Arkadaşları ile oynayacakları oyunlar sosyalleşmelerine katkı sağlar.

Kutu içerisinde; 8 cm'lik bir bebek ve 16 adet oyun aksesuarı bulunmaktadır.


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.