Play Doh Küçük Şefler Başlangıç Seti̇ F6904

₺681,89
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101INTF6904
Marka Play Doh
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5010996130976

Haydi hazırlanalım!

Play-doh Küçük Şefler Başlangıç Seti̇ 14 oyun mutfak aksesuarı ve 5 Play-Doh rengiyle aşçı adayları için tasarlandı. Çocuklar, kalıpları ve kesicileri kullanarak oyun yiyeceği şekillerini kesebilir, ardından oyuncak bıçaklarla dilimlemek ve doğramak için oyuncak kesme tahtasındaki yönergeleri takip edebilir!

Play-Doh yiyecekleri yapmak için sarımsak presi, yumurta dilimleyici ve kesme tahtası kapağının alt tarafındaki yarım kalıplar gibi sanat ve el işi araçlarını kullanmayı çok sevecekler.

Bu mutfak oyun seti, çocukların eserlerini gururla sunabilmeleri için oyun tabaklarıyla birlikte gelir. İster ilk Play-Doh başlangıç seti, ister 3 yaş ve üzeri çocuklar için bir hediye olsun, bırakın Play-Doh oyuncaklarının keyfini çıkarsınlar!

Okul öncesi oyuncakları, 14 oyun mutfak aksesuarı ve 5 Play-Doh rengiyle çocukların doğrarken, dilimlerken ve şekil verirken mutfak temalı kreasyonlar yapmasına olanak tanır.

Play-Doh çilekleri, havuçları ve daha fazlasını oluşturmak için kesicileri ve kalıpları kullanın, ardından bunları dilimlemek için oyun kesme tahtasındaki eşleştirme yönergelerini izleyin.

Bu oyun yemek seti, taklit yumurta dilimleyici, dalgalı bıçak ve karides ve kruvasan gibi aptalca yiyecek şekilleri oluşturmak için çok sayıda yarım kalıp gibi sanat ve el işi araçları içerir.

Çocuklar küçükken ve hala öğrenirken, Play-doh Küçük Şefler Başlangıç Seti gibi oyuncaklar şekilleri, eşleştirmeyi, ince motor becerilerini ve yaratıcı hayal güçlerini keşfetmelerine yardımcı olabilir.

Bu Play-Doh setinde 2 onsluk kırmızı, yeşil, turuncu ve sarı ve 1 onsluk beyaz kutu bulunur. buğday içerir.

 İçindekiler: 2 parçalı kesme tahtası, 2 tabak, sarımsak sıkma aleti, yumurta dilimleme aleti, 2 meyve kalıbı, 3 kesici, 1 rulo, 2 bıçak aleti, 4 adet iki onsluk kutu ve 1 adet bir onsluk Play-Doh kutusu içerir Bileşik (net ağırlık 9 oz/255 g).

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.