Pilsan Bultak Top

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101PIL160462
Barkod 8693461160462
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 0-12 Ay|1-2 Yaş|3-5 Yaş
Cinsiyet Erkek|Kız
Marka Pilsan

Bultak Top ile minikler eğlenceli dakikalar geçirecekler!

Bultak Top çocuğunuz için hem eğlenceli hem de öğreticidir. 10 farklı geometrik bultak parçası bulunmaktadır. Çocuğunuz doğru parçaları yerlerine yerleştirerek şekilleri öğrenmektedir.

Çocuğunuzun ince motor ve kaba motor gelişiminin yanı sıra zeka gelişimine de yardımcı olur.

Zekâ geliştiren oyuncaklar çocuğunuzun gelişim evresinde temel kavramları kolayca öğrenmesine yardımcı olan oyuncaklardır. El becerisini geliştiren oyuncaklar çocukların kas gelişimini, özgüven gelişimini ve el-göz koordinasyonunu geliştirir.

Kutu ölçüsü: 16 x 16 x 16 cm


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.