Penta Blook Zeka ve Strateji Oyunu

₺389,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101TOR05320
Marka Redka
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 8681049053206

Penta Blook yetişkinler ve çocuklar için oynaması son derece kolay bir o kadar da eğlenceli; çocukların uzamsal zekalarına ve bellek gücüne katkı sağlayan bir inşa oyunudur.

Nasıl Oynanır?

Zorluk seviyesine karar verilir ve oyun alanındaki dikdörtgen belirlenir. Kitapçıktan, dikdörtgeni oluşturmak için kullanabilecek ahşap şekillere (pentamino) bakılır ve arada boşluk kalmayacak şekilde penta tamamlanır.

Çocukların; el- göz koordinasyonu gerektiren belirli hareketleri yapabilme, dikkatini toplayabilme, problem çözebilme, varlıkları çeşitli özelliklerine göre eşleştirebilme, sıralayabilme, nesneleri ölçebilme ve sayabilme, geometrik şekilleri tanıyabilme, mekânda konum ile ilgili yönergeleri uygulayabilme becerilerini geliştirir.

Kutu içerisinde; 12 adet pentamino (5 kare içeren şekil), 5 küçük kırmızı ahşap parça ve 3 küçük kahverengi ahşap parça, 1 adet ahşap oyun platformu, 1 adet oyun alanındaki seçilmiş bölgeyi diğer bölgeden ayıran ahşap parça ve 1 adet oyun görev kitapçığı.

Oyuncu sayısı; 1 ve üzeri

Kutu ölçüsü: 35,7 x 4,6 x 20,2 cm


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.