Nexcube 3x3 Classic

₺499,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101BAS19900
Marka Nexcube
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 8720077199002

Dünya rekoru kıran speedcube'a ev sahipliği yapan Nextcube'a hoş geldiniz!

Nexcube, yumuşak dönüşler için benzersiz bir mekanizma ile ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Bulmacayı çözmek için Nexcube'unuzu döndürün ve döndürün, her iki taraf da tek bir düz renk olana kadar küpü manipüle edin.

Duyusal Oyun

Nexcube, huzursuz enerjiyi serbest bırakmak için harika bir fidget oyuncağı yapar. Fidget oyuncakları odaklanma, sakinleştirme ve aktif dinleme konusunda yardımcı olacak kendi kendini düzenleme araçlarıdır (ve çok eğlencelidirler!)

Anti-Pop Tasarım

Yeni anti-pop tasarımı, küplerin kullanım sırasında küpten düşmemesini sağlar.

Büyük Delik Tasarımı

Köşelerdeki ve kenarlardaki yuvarlak delikler sayesinde NexCube son derece düzgün hareket eder.

Ayarlanabilir Elastikiyet

Speedcube NexCube esnekliğini kişisel tercihinize göre ayarlayın. Küpün ortasındaki vidalar ve yaylar bunu ayarlamayı mümkün kılar. Küpün esnekliğini ayarlamak için orta bloğun üstünü çıkarabilir ve vidayı küçük bir tornavidayla ayarlayabilirsiniz.

Kararlı Yapı

Küpün içindeki profesyonel yapı, küpün genel performansını artırır. Bu, Speedcube NexCube sadece daha hızlı değil aynı zamanda daha kararlı hale getirir.

Çıkartmasız Bir Küp

Speedcube NexCube çıkartma içermez. Yani çıkartmaları değiştirerek küpü çözmenin bir yolu yok. Ek olarak, küp bu çıkartmalar olmadan iyi bir tutuşa sahiptir

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.