Nerf Super Soaker Flip Fill F8643

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101INTF8643
Barkod 5010996207548
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Erkek
Marka Nerf

Super Soaker Flip Fill su tabancası, arkadaşlarınızı ve ailenizi bahçe su eğlencesinde ıslatacağınız 4 farklı su püskürtme stili sunar!

Sadece tabancanın ucundaki aparatı çevirerek dar tek akışı, büyük tek akışı, dağınık püskürtme veya açılı fan püskürtmeyi seçeneklerinden birini seçerek su savaşına başlayabilirsin.

Su savaşını başlatmak için kayışı geriye ve ileriye pompalayın. Tabancanın hızlı dolum tasarımı sayesinde dış mekan oyunlarına hemen hazır olursunuz! Su tankı, 30 sıvı ons (887 mililitre) suyu saklar. Super Soaker Flip Fill tabancaları çocuklar için dış mekân su oyuncaklarıdır.

Bu Super Soaker tabancasıyla herkesi nasıl ıslatmak istediğinizi 4 farklı püskürtme stilinden birini seçerek karar verin.

4 PÜSKÜRTME STİLİ

Dar bir tek akış, büyük tek akış, dağınık püskürtme ve açılı fan püskürtme ile aile ve arkadaşlarınızı ıslatın.

30 SIVI ONS TANK KAPASİTESİ

Tank, bahçe su eğlencesi için 30 sıvı ons (887 mililitre) su kapasitesine sahiptir.

HIZLI DOLUM TASARIMI

Kolu bastırdığınızda tank açılır ve hızlıca su ekleyebileceğiniz büyük bir açıklık elde edersiniz.

6 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUKLAR İÇİN HARİKA HEDİYELER

Nerf Süper Sıçratma su tabancaları, herkesin bahçe oyunlarında keyif alabileceği eğlenceli dış mekan su oyuncaklarıdır (her biri ayrı olarak satılır, stoklarla sınırlıdır.).

İçindekiler: 1 su tabancası.

Uyarılar: 6 yaş ve üzeri için. DİKKAT: Gözlere veya yüze hedeflemeyin. UYARI: Küçük parçalar oluşabilir.


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.