My Little Pony Mini Dünya Sihri Kısrak Deresi Oyun Seti F7650

₺1.473,89
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101INTF7650
Marka My Little Pony
Karakter My Little Pony
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5010994199197

Mini Dünya Sihri Kısrak Deresi'yle minik dünyalar oluşturun, özelleştirin ve bu dünyaları birbirine bağlayın!

Bu My Little Pony seti, My Little Pony: Haydi Hikayeni Paylaş çizgi dizisinden ilham alınan minik sahneler ve sevimli karakterler içeriyor.

Sunny Starscout, Izzy Moonbow, Pipp Petals, Zipp Storm ve Hitch Trailblazer karakterlerinden oluşan, her biri 2,5 cm uzunluğunda 5 sevimli figür, Kısrak Deresi oyun setine dahildir.

Bu lüks kamp karavanının içinde sahneler özelleştirmek için kullanılan 60 parça kutuya dahildir.

Aksesuarları ve sahne oluşturma parçalarını oyun setine takarak yatak odaları, mutfak, banyo, dış bahçe ve başka alanlardan oluşan bir mini dünya yaratın.

Eğlenceli bir dokunma deneyimi sunan yumuşak çim ve battaniye gibi aksesuarlar kutuya dahildir.

Hareket halindeyken eğlencenizi yanınızda götürmeniz için tüm parçalar, Kısrak Deresi taşıma çantasına sığar. Diğer Mini Dünya Sihri setlerini birbirine bağlayarak bir Equestria dünyası oluşturun! (Her biri ayrı satılır. Stoklarla sınırlıdır.)

5 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklar için eğlenceli bir doğum günü hediyesi ve sürpriz oyuncak!

Equestria'dan sihirli minik dostlarla bir dünya yaratın!

My Little Pony oyun seti, her biri 2,5 cm boyunda minik ve sevimli 5 pony Kısrağı figürüyle birlikte sunulur.

Lüks kamp aktivitelerinden esinlenilen aksesuarları ve sahne oluşturma aletlerini karavan oyun setine takarak My Little Pony: Haydi Hikayeni Paylaş çizgi dizisinden ilham alınan benzersiz manzaralar oluşturun.

My Little Pony figürlerini ve aksesuarlarını, tekerlekli ve açılabilen kanatlara sahip karavan oyun setinde saklayın. Bu set, kız ve erkek çocukları için eğlenceli bir hediye veya oyuncak sürprizi olacak!

My Little Pony römork oyun seti, 5 minik pony oyuncak figür, soğuk suya tutulduğunda renk değiştiren aksesuarlar ve eğlenceli dokulara sahip parçalarla birlikte gelir.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.