My Little Pony See Your Sparkle İzzy Moonbow F3870

₺939,59
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101INTF3870
Marka My Little Pony
Karakter İzzy
Cinsiyet Kız
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5010994127879

Dizginkoru' dan bir Unicorn olan Izzy Moonbow ile Bir İz Bırak!

İzzy el işlerini, bir şeyler yaratmayı ve göz kamaştırmayı seven enerjik bir iyimserdir.

My Little Pony: Yeni Bir Nesil filminde ve My Little Pony: Bir İz Bırak / Make Your Mark çizgi dizisinde özel Unicorn sihrini arkadaşlarının ışıltısını görmek için kullanıyor.

Göz Kamaştırıcı Izzy Moonbow, bir yanında kalp düğme şeklinde Sihirli İşareti olan karakterden esinlenen 20 cm boyunda bir figürdür.

Figür; uzun, yumuşak ve kendine has tarzda bukleleri olan mavi saçlara sahiptir.

Çocukların onu istedikleri gibi süsleyebilmesi için kutuya tarak ve bilezik aksesuarları dâhildir.

Ayrıca İzzy; ses çıkarıyor, ışıkları yanıyor ve müzik çalıyor!

Çocuklara, ışıltılarının rengini göstermek için ışıklarını yakıyor ve çevresindekileri eğlendirmek için Fit Right In şarkısını çalıyor.

My Little Pony' nin yeni ve eski hayranları, My Little Pony filminden ve dizisinden ilham alan oyuncaklarla maceralara atıldıklarını hayal edebilecek.

5 yaş ve üstü çocuklar için harika bir hediye seçeneğidir.

Dizginkoru' dan mor renkli bir Unicorn olan Izzy'nin figürü, My Little Pony: Yeni Bir Nesil filmi ve My Little Pony: Bir İz Bırak çizgi dizisindeki karakterden ilham alıyor.

Figürün Sevimli İşareti 'ne bir kez bastırarak ışıklarını açın!

Üzerindeki Sevimli İşaret, çocukların ışıltısı rengindedir.

Kutuya dâhil tabloya bakarak renklerin anlamlarını öğrenin.

Figürün Sevimli İşareti'ne iki kez bastırarak dans partisi moduna geçin! İzzy, çok sevdiği Fit Right In şarkısının bir bölümünü söylüyor.

20' den fazla tepkiye ve ışıklı Sevimli İşarete sahip oyuncağın kutusuna, Pony'lerin takabileceği 6 arkadaşlık bileziği ve tarak aksesuarı da dâhil.

İçindekiler: figür, tarak, 6 bilezik aksesuarı, kullanım kılavuzu.

Not: 3 Adet LR44 pil ile çalışmaktadır.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.