MEGA Hot Wheels Smash N Crash Gunkster HNG52

₺449,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHNG52
Marka Hot Wheels
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 0194735140046

Çocuklar, Gunkster'ın canavar kamyon yapım oyuncağıyla destansı şut ve çarpışma aksiyonunu dört gözle bekleyecek!

Montaj, yarış, çarpma ve parçalama: Çocukların sadece aracı geri çekmesi ve ardından bırakması yeterlidir, parçalar çarpma anında havada uçar. Sürücünün dahil edilen parçalarla yapılan mikro aksiyon figürü, sürücü koltuğuna sığar.

84 parça Gunkster Monster Truck Hayranları arasında popüler olan modelden uyarlanan Hot Wheels yapım oyuncağı. Geri çekme ve serbest bırakma için parçalama ve çarpma işlevi: çarpma anında parçalar havada uçuşur. Direksiyonun arkasına yerleştirilebilen 1 adet parçalarla yapılan, poz verilebilir mikro aksiyon figürü içerir.

Parçalar, Mega Hot Wheels ve diğer markaların tüm inşaat setleriyle uyumludur. Bu yapım oyuncakları, 5 yaş ve üzeri çocuklar için mükemmeldir, hayal gücünü harekete geçirir ve problem çözme becerilerini geliştirir.

Kutu ölçüsü: 19 x 16,5 x 5 cm

 

 

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.