Mega Bloks Müzikal Çiftlik Orkestrası HPB46

₺1.199,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHPB46
Marka Mega Bloks
Cinsiyet Kız-Erkek
Yaş Aralığı 0-12 Ay, 1-2 Yaş
Barkod 0194735154548

Yeni yürümeye başlayan çocuklar, keşfedilecek 10 duyusal özelliğe sahip Mega Bloks Müzikal Çiftlik Bandosunu oluşturduklarında neşe içinde dans edecekler!

Her biri kendi müzikal özelliğine sahip 8 çiftlik hayvanı yapabilirler: at ksilofonu, inek davulu, civciv çıngırağı, domuz zili, koyun guiro, kedi tıkırtısı, tavşan ciyaklaması ve yumurta kastaneti.

Daha sonra gruba katılabilir ve ritim ve melodi geliştirmeye yardımcı olabilecek 6 çocuk şarkısı çalmayı öğrenebilirler.

1-3 yaş arası küçük çocuklar için 45 büyük yapı taşı içeren okul öncesi duyusal yapı seti, Dokunsal, görsel ve işitsel becerileri geliştirmeye yardımcı olmak için 6 nota sayfası ve 10 duyusal özellik içerir.

Parçalarla yapılan çiftlik bandında bir at ksilofonu, bir inek davulu, bir domuzcuk zili ve daha fazlası bulunur.

Bloklar, sonsuz öğrenme eğlencesi için tüm MEGA BLOKS yapım oyuncakları ile uyumludur.

Fisher-Price tarafından onaylanan bu eğitici oyuncak, ince motor, düşünme ve müzik becerilerini geliştirmeye yardımcı olur.

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.