Matchbox Action Drivers Dev İnşaat Sahası Oyun Seti HPD63

₺2.299,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101MATHPD63
Marka Matchbox
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 0194735156559

Çocuklar, çocuklar ve araba tarafından etkinleştirilen özellikler, ışık ve ses efektleri ve çocukların gerçek dünyadan tanıdığı heyecan verici ayrıntılar içeren Matchbox Epik Şantiye oyun seti ile şantiye hayatını kendi ellerine alabilir. 

Üç aksesuardan biri (kargo çerçevesi, platform ve seyyar tuvalet kabini dahil) 50 cm'nin üzerindeki yüksekliğe sahip mega vince takılabilir ve yerine getirilebilir. Işıklar ve sesler tetiklenir. Set ayrıca inşaat sahasında dolaşmak için bir Matchbox ekskavatör içerir. Renk ve tasarımda farklılıklara tabidir.

Matchbox Epik İnşaat Sahası oyun seti ile çocuklar, eğlenceli ve heyecan verici özelliklerle dolu gerçekçi bir inşaat sahasını keşfedebilir.

Hareketli bariyerleri ve çocukların kendilerinin kullanabileceği asansörü bulunan inşaatı devam eden otoparkı kullanmak mümkündür.

Çocuklar platformu yerine taşımak için vinci kullanırken bariyerlerde bekleme gerçekleşir. Bu güvenli bir şekilde kurulduktan sonra bariyerler otomatik olarak kalkacak ve böylece arabalar geçebilecek.

Yere yakın yerlerde beklenmedik sürprizler yaratan yıkım güllesine karşı dikkatli olun.

Mobil tuvalet kabini, üçüncü kata çıkarmak için vinç kancasına asılabilir.

Çerçeve, malzemeyi üst kata taşımak için kullanılabilir. Vinci hareket ettirmek, gerçek inşaat sahalarında duyulan seslere benzeyen ışık ve ses efektlerini etkinleştirir.

Matchbox Epic İnşaat Sahası oyun seti, %40 ISCC sertifikalı plastikten* yapılmıştır.

Çocuklar, saatlerce süren hikaye anlatma eğlencesi için Matchbox Epik İnşaat Oyun Setini diğer Matchbox ve Hot Wheels setleriyle birleştirebilir. 

Setler 3 yaş ve üzeri çocuklara hediye olarak mükemmeldir ve ayrıca satılır.


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.