Little People Araçlar HPX88

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu W010101MATHPX84E
Barkod 2220001426786
Rozet Yeni Ürün
Yaş Aralığı 1-2 Yaş|3-5 Yaş|6-9 Yaş
Cinsiyet Erkek|Kız
Marka Little People

Fisher-Price Little People araç koleksiyonu, minik ellerin kavrayabileceği ve itebileceği boyutlarda yetişkin dünyasından tanıdık temalar içeriyor.

Yetişkinlerin dünyasından tanıdık bir temayla tasarlanan ve küçük ellerin kavrayıp etrafında dönmesi için doğru boyutta olan bu oyuncak araba ve figür seti, okul öncesi çocukların oynarken hikayeler oluşturmak için hayal güçlerini kullanmalarına olanak tanır.

Daha yürümeye başlayan çocuklara uygun araç oyunları için ek Little People araç ve figür setlerini arayın! (İlave araçlar ayrıca satılır ve müsaitlik durumuna bağlıdır.)

1 karakter figürlü 1 oyuncak araç içerir.

Bu oyuncaklar, ince motor becerilerini güçlendirmeye yardımcı olur ve 1 ila 5 yaş arası yeni yürümeye başlayan çocuklar ve okul öncesi çocuklar için hikâye anlatma oyununu teşvik eder.


armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.