LEGO DREAMZzz Timsah Araba 71458

%23
₺1.949,99 ₺1.501,49
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG71458
Marka LEGO
Karakter DREAMZzz
Yaş Aralığı 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5702017419381

8 yaş ve üzeri çocuklar, LEGO DREAMZzz™ Timsah Araba (71458) oyuncak yapım setiyle hızla düş dünyasına gidebilir.  

TV dizisine dayalı bu setle çocuklar, Jayden’ı korkunç Gece Avcısı'ndan kurtaracak inanılmaz bir araba oluşturabilir!

1 set, 2 yapım seçeneği Oyun setindeki 2 yapım seçeneği ve çok sayıda hikayeye dayalı talimat, çocukları kendi maceralarını seçmeye ve iki kat oyun zamanının keyfini çıkarmaya teşvik eder.

Kabuslarla savaşmak için bir timsah araba yapmaya ya da onları kovalamak için süper hızlı bir arazi aracı ya da mini tekne yapmaya karar verebilirler.

Timsah modunda aracın hareket edebilen kolları ve bacakları ve ön ızgarasında gizli bir disk atıcısı bulunur, böylece çocuklar timsahın ağzından disklerle ateş edebilir.

Kamyon modunda aracın dönen tekerlekleri ve içine bir mini figür oturtmak için çıkarılabilen bir tavanı vardır.

Şahane mini figürler Yapım oyuncağı setinde Cooper ve Jayden’ın mini figürleri, ayrıca havalı bir oyuncak motosikleti ve kötü yardımcısıyla birlikte Gece Avcısı bulunur.

Kişiselleştirilebilir araç

Çocuklar, 2 araçtan birini inşa etmelerine olanak tanıyan LEGO® DREAMZzz™ Timsah Araba oyuncak yapım setiyle (71458) hayali oyunların keyfini çıkarabilir.

İnşa etmenin 2 yolu

Çocuklar, arabayı bir timsah araba ya da modifiye edilmiş süper hızlı bir arazi aracı olarak inşa etmeyi seçebilir.

Timsah modu

Timsah modunda araç, ızgaralarından (timsahın ağzından) diskler fırlatır ve çocukların oynamasını ve maceralar yaratmasını kolaylaştıran hareketli kollara ve bacaklara sahiptir.

Arazi aracı modu

Arazi aracı modunda aracın tekerlekleri döner ve çatısı çıkarılabilir, böylece çocuklar içine bir mini figür oturtabilir.

3 mini figür

Bu sette Cooper, Jayden ve Gece Avcısı mini figürleri bulunur.

Sosyal ya da tek başına oyunlar

Bu set, kendi başlarına veya arkadaşlarla saatlerce oynayabilen 8 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır.

Boyutlar

En büyük formunda modelin yüksekliği 8 cm, uzunluğu 45 cm, genişliği 15 cm’dir.

Parça Sayısı: 494

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.