LEGO DREAMZzz Izzie ve Tavşan Bunchu 71453

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101LEG71453
Barkod 5702017419237
Yaş Aralığı 6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Kız-Erkek
Marka LEGO

7 yaş ve üzeri çocuklar, LEGO DREAMZzz™ Izzie ve Tavşan Bunchu (71453) oyuncak yapım setiyle düş dünyasının aksiyonuna dalabilir. TV dizisinin heyecan verici hikayesine dayalı bu sette çocuklar, bir Grimspawn tarafından kaçırılan İzzie’nin en sevdiği pelüş oyuncağı kurtarmak için oyuncak hayvanın büyük versiyonunu yapmasına yardım eder.

1 set, 2 yapım şekli

Bunchu’nun büyük canlı versiyonunun tam eklemli boynu, kolları ve bacakları vardır. İnşa ederken çocuklar hayal güçlerini kullanabilir ve hikayeye dayalı yapım talimatlarını uygulayarak paten ve eldiven ya da arı kanadı ve iğnesi takmayı seçebilir.

Şahane bir mini figür

Izzie’nin detaylı mini figürü, aksiyonu başlatmaya yardımcı olur. Izzie’nin zırh, kılıç ve kum saati gibi aksesuarları vardır. Çocukların tüm hikayeyi canlandırabilmeleri için Grimspawn ve küçük bir Bunchu figürü de eklenmiştir.

Bunchu’ya hayat verin

Çocuklar, DREAMZzz TV dizisine dayalı LEGO® DREAMZzz™ Izzie ve Tavşan Bunchu (71453) oyuncak yapım setiyle hayali oyunların keyfini çıkarabilir.

Tam eklemli

Çocukların kolayca poz verdirip farklı sahneleri canlandırmaları için Bunchu’nun boynu, kuyruğu, bacakları ve kolları tam eklemlidir.

2 farklı yapım seçeneği

Sette bulunan farklı parçalar sayesinde çocuklar, Bunchu’ya paten ve eldiven takmak ya da arı kanatları ve iğnesi takmak arasından seçim yapabilir.

Izzie mini figürü

Oyuncak setinde Izzie mini figürü ile zırh, kılıç ve kum saati aksesuarları bulunur.

Küçük Bunchu dahildir

Çocukların tüm hikayeyi canlandırabilmeleri için orijinal oyuncak tavşan Bunchu’nun da bir figürü bulunur.

Saatlerce oyun

Bu set, kendi başlarına veya arkadaşlarla saatlerce oynayabilen 7 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmıştır.

Boyutlar

Roket patenleri olmadan Bunchu’nun boyu 19 cm’dir.

Parça Sayısı: 259

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.