LEGO Technic Mars Ekibi Keşif Aracı 42180

₺4.899,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG42180
Marka LEGO
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5702017584140

Uzay oyuncaklarını seven 11 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için LEGO® Technic Mars Ekibi Keşif Aracı oyun setiyle (42180) çocukları Mars yolculuğu hakkında bilgi edinmeye teşvik edin.

Bu detaylı Mars Aracı oyuncak seti, genç kaşifler için gerçekçi özelliklerle doludur. Model genişleyerek kamyon kasasını ortaya çıkarır ve çocuklar, aracı istedikleri yere sürerken süspansiyonu test edebilir. Sonra vinçle robot aracı, aletleri ve yakıt reaktörünü kaldırabilirler. Ekibin yaşam alanında koltuklar, duş, tuvalet, koşu bandı ve buz dolabı bulunur. Bir asansör fonksiyonu, ayrıca geri dönüşüm ve numune kapları, gaz ve su tüpleri bulunur.

Bu set, çocukların diğer uyumlu uzay temalı LEGO setlerine (ayrı satılır) bağlayarak daha fazla uzay macerası yaşayabilmeleri için özel bir hava kilidi parçası içerir. Çocuklar, modelleri 3 boyutlu yakınlaştırıp döndürebilecekleri, setleri kaydedebilecekleri ve ilerlemelerini takip edebilecekleri LEGO Builder uygulamasıyla sezgisel bir yapım macerası yaşayabilir.

11 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için Mars Aracı

Çocuklar için LEGO® Technic Mars Ekibi Keşif Aracı uzay oyuncağı, genç kaşiflerin oyunla öğrenebilmesi için gerçekçi özelliklerle doludur.

Özelliklerle dolu uzay oyuncağı

Bu uzay yapım oyuncağında genişleyen kamyon kasası, süspansiyon, hareket eden vinç, asansör, jeneratör, farlar, yardımcı araç, yaşam alanı ve kokpit bulunur.

Araç genişler ve geri kapanır

Model, keşif araçlarının taşınırken kompakt olup inişten sonra kargo taşırken genişleyerek nasıl adapte olduğunu yansıtır.

Bilimsel aksesuarlar

Bu uzay keşfi oyun seti, bilimsel ekipman ve gaz tüpleri gibi astronotların kullandıklarına benzeyen aksesuarlar içerir.

NASA’dan esinlenen oyuncakları seven çocuklar için uzay hediyesi

Bu set, eğlenceli uzay oyuncaklarını seven 11 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için yaratıcı bir hediyedir.

Hava kilidi diğer modellere bağlar

Bu set, çocukların daha fazla macera için diğer uyumlu uzay temalı LEGO® oyun setlerine (ayrı satılır) bağlayabilmesini sağlayan özel bir uzay hava kilidi parçası içerir.

Model yapmanın eğlenceli bir yolu

LEGO® Builder uygulaması, çocukları sezgisel yapım macerasına çıkararak setleri kaydetmelerine, ilerlemeyi takip etmelerine ve modelleri yaparken 3 boyutlu olarak yakınlaştırıp döndürmelerine olanak tanır.

Ölçüler; Bu 1599 parçalı setteki inşa edilebilen modelin genişletilmiş halinin yüksekliği 23 cm, uzunluğu 44 cm, genişliği 21 cm’dir.

Parça Sayısı: 1599


Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.