LEGO Marvel İron Man Hulkbuster Thanos'a Karşı 76263

₺1.099,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG76263
Marka LEGO
Karakter Iron Man
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017419794

LEGO® Marvel Iron Man Hulkbuster Thanos'a Karşı (76263), 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış inşa edilebilen oyun setinde, simgeleşmiş karakterleri ve onların harika teknolojilerini içerir.

Çocuklar için en iyi başlangıç

Marvel Studios'un Avengers: Sonsuzluk Savaşı'na dayanan bu oyun seti, Süper Kahraman Iron Man ve zırhını, süper kötü Thanos ve uçağıyla bir araya getiriyor.

Hulkbuster zırhının duruşu tamamen ayarlanabilir ve Iron Man mini figürü için bir koltuk içerir. Uçağa bir disk atıcı takılır ve Thanos mini figürü için bir koltuk bulunur. Kutunun içindeki her bir yapım parçası paketi, çocukların hemen oynamak için bir araya getirebilecekleri eksiksiz bir model ve karakter içerir.

Renkli resimli hikaye, yapım ve oyun kılavuzu işlevi görür ve 2 robot ayaklı Başlangıç Yapım Parçası, yapımı kolaylaştırır. Daha fazla dijital eğlence için model severler, sezgisel LEGO Builder uygulamasıyla modelleri 3 boyutlu yakınlaştırabilir, döndürebilir ve ilerlemelerini takip edebilir.

Aile boyu eğlence

4+ setler, yetişkinlerin yapım eğlencesini çocuklarla paylaşmasının mükemmel bir yoludur.

Genç Süper Kahramanlar için yaratıcı oyunlar 

LEGO® Marvel Iron Man Hulkbuster Thanos'a Karşı (76263), 4 yaş ve üzeri çocuklara klasik süper kahraman aksiyonu sunar.

Simgeleşmiş karakterler 

Hulkbuster zırhıyla Iron Man ve uçağıyla Thanos dahildir. Başlangıç Yapım Parçası, yapım ve oyun eğlencesinin hemen başlamasını sağlar.

Savaş aksiyonu

Hulkbuster zırhının duruşu tamamen ayarlanabilir ve Iron Man mini figürü için bir koltuk içerir. Uçağa bir disk atıcı takılır ve Thanos mini figürü için bir koltuk bulunur.

4 yaş ve üzeri çocuklara hediye

Bu doğum günü, yılbaşı veya sıradan bir gün hediyesi, temel gelişim becerilerini desteklemek ve güçlendirmek için Başlangıç Yapım Parçaları ve basit yapım adımları içerir.

Taşınabilir eğlence

Hulkbuster'ın boyu 11 cm’dir ve uçağın genişliği 9 cm’dir; böylece çocuklar aksiyonu kolayca istedikleri yere taşıyabilir.

LEGO® 4+ setleri, çocukları en sevdiği filmlerin, televizyon karakterlerinin ve sıradan kahramanların olduğu geniş bir evrenle tanıştırır.

Parça Sayısı:66

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.