LEGO Star Wars Tenoo Jedi Temple 75358

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101LEG75358
Barkod 5702017421391
Yaş Aralığı 3-5 Yaş|6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Kız-Erkek
Marka LEGO

4 yaş ve üzeri küçük çocuklara, bu Tenoo Jedi Temple (75358) başlangıç setiyle LEGO® Star Wars™ evreninde muhteşem bir ilk yapım ve oyun deneyimi sunun.

Tapınağın ‘havada duran’ kaya fonksiyonu ve çok sayıda eğlenceli özellikle detaylı bir iç kısmı bulunur. Ayrıca bir eğitim droidi ve Jedi eğitimi için denge testi ve bir hız motoru vardır.

Star Wars: Genç Jedi Maceraları hayranları için harika bir hediye olan bu set, ayrıca Lys Solay ve Kai Brightstar’ın Haziran 2023’te yeni çıkan LEGO mini figürlerini ve bir Usta Yoda LEGO mini figürünü içerir.

Yapımı eğlenceli

Basit resimli talimatlar, okumayı yeni öğrenen çocuklar için mükemmeldir. Ekstra dijital eğlence için LEGO Builder uygulaması, çocukların modeli inşa ederken görselleştirmelerine olanak tanıyan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçlarına sahiptir.

4+ deneyimi

LEGO Star Wars 4+ yapım oyuncakları, ilk kez model inşa edenlerin bile bir yetişkinden veya büyük bir kardeşten biraz yardım alarak araçlar, binalar ve çok daha fazlasını inşa edebilmesini sağlayan Başlangıç Yapım Parçaları ile özel olarak tasarlanmıştır.

Küçük çocuklar, bu eğlenceli başlangıç setiyle Tenoo Jedi Temple’ı hemen inşa ederek Jedi çaylakları rolünde oyunlar oynayabilir.

Orta uzunlukta bacaklı Lys Solay ve Kai Brightstar ve kısa bacaklı Usta Yoda. Her karakter, Jedi eğitimi için bir ışın kılıcına sahiptir.

‘Havada duran’ kaya fonksiyonu, inşa edilebilen mavi süt kutulu mutfak, merdiveni menteşeli ranza, ışın kılıçları için 2 klips ve bir kristal parçası içerir.

İnşa edilebilen oyuncak hız motoru ve Jedi eğitimi ekipmanı Hız motorunda 3 LEGO® mini figürü için yer bulunur ve çocukların hayal güçlerine ilham vermek için bir eğitim droidi ve denge testi içerir.

Bu 124 parçalı LEGO® Star Wars™ başlangıç seti, 4 yaş ve üzeri Star Wars: Genç Jedi Maceraları hayranları için eğlenceli bir doğum günü, yılbaşı hediyesi ya da sürpriz ödüldür.

Tapınağın yüksekliği 12 cm, genişliği 14 cm, derinliği 8 cm’dir.

Adım adım resimli talimatları kutuda bulabilirsiniz, ayrıca dijital talimatlar, görüntüyü yakınlaştırma ve döndürme araçları için LEGO® Builder uygulamasına göz atın.

 LEGO® Star Wars™ 4+ yapım oyuncakları, çocuklara Star Wars evrenine eğlenceli bir giriş sunarak model yapmayı öğrenmelerine ve oyunla hayal güçlerini geliştirmelerine yardımcı olur.

Parça Sayısı: 124

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.