LEGO Minecraft Donmuş Tepeler 21243

Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

4 Taksit Fırsatı!

Kredi Kartı Banka Kartı
Kredi Kartı Banka Kartı
Masterpass ile Ödeme
Masterpass ile Ödeme
Ürün Kodu 010101LEG21243
Barkod 5702017399461
Yaş Aralığı 6-9 Yaş|10-12 Yaş|13 Yaş ve Üzeri
Cinsiyet Erkek
Marka LEGO

LEGO® Minecraft® Donmuş Tepeler (21243), 8 yaş ve üzeri oyunculara aksiyon dolu Minecraft eğlencesi yaşatmak için uygulamalı özellikler ve fonksiyonlarla doludur.

Yapacak, savaşacak, keşfedecek ve patlatacak bir sürü şey var!

Minecraft oyuncuları, Donmuş Tepeler ve Taiga ormanı mekanlarını tanıyacak ve buzun altında yatan kömür, demir ve zümrüt cevherlerini çıkarmak için Minecraft becerilerini kullanmak isteyecekler.

Çocuklar, maden çıkarmaya başlamadan önce güvenli bir barınak inşa etmeli ve yiyecek toplamalıdır.

Ünlü düşmanlar Creeper™ ve serseri fazla yaklaştığında, çocuklar tehlikeli damla taş mağarasından kaçabilir, barınaklarına ulaşmak için TNT ile dağı patlatabilir ya da düşman mobları uçurumun kenarından düşürmek için keçinin toslama özelliğini çalıştırabilirler!

Birkaç eğlenceli özellik ve çeşitli orijinal aksesuarlar, Minecraft maceralarının hiç bitmemesini sağlar. Ekstra dijital eğlence için LEGO Builder uygulamasındaki sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçları, çocukların modellerini yaparken görselleştirmelerini sağlar.

Hepsi bir arada Minecraft® oyun seti

LEGO® Minecraft Donmuş Tepeler (21243), oyuncuların inşa etmesi, savaşması, keşfetmesi ve patlatması için klasik özellikler ve fonksiyonlarla doludur.

Minecraft® figürleri

Ünlü karakterler Steve, bir Creeper™, bir serseri ve bir keçi, ayrıca çalışma masası, meşale ve elmas kılıç gbi orijinal aksesuarlar içerir.

Oynamanın pek çok yolu

Çocuklar Donmuş Tepeler’i araştırır, bir barınak inşa eder, değerli cevherler çıkarır, bir damla taş mağarasını keşfeder, TNT ile kayaları kırar, düşman moblara karşı savaşır ve bir keçiyle onları uçurumdan düşürür.

Minecraft® oyuncuları için hediye

Bu aksiyon dolu, uygulamalı Donmuş Tepeler oyun seti, 8 yaş ve üzeri çocuklara doğum gününde, yılbaşında ya da her zaman verilebilecek bir hediye fikridir.

Yeniden tasarlamak kolay

Yüksekliği 15 cm, genişliği 19 cm, derinliği 14 cm olan bu set, daha da fazla Minecraft® macerası için kişiselleştirilebilir ve serideki diğer setlerle birleştirilebilir.

Parça Sayısı: 304

armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 300TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.