LEGO Spider-Man Spidey Ekibi Yeşil Goblinin Deniz Fenerinde 10790

₺999,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG10790
Marka LEGO
Karakter Spider-Man
Cinsiyet Erkek
Yaş Aralığı 3-5 Yaş, 6-9 Yaş, 10-12 Yaş
Barkod 5702017424156

Yeraltı mağarasından, deniz fenerinin tepesindeki balkabağına kadar LEGO® Marvel Spidey Ekibi Yeşil Goblin’in Deniz Fenerinde (10790) seti, özellikle 4 yaş ve üzeri çocuklar için tasarlanmış aksiyonla dolu.

Hazine, tuzaklar ve süper kahraman savaşları Bu sette Miles Morales, Ghosty, Sandman ve Yeşil Goblin olmak üzere 4 minifigür, ayrıca inşa edilebilen bir korsan gemisi enkazı, çalınan hazineyi taşımak için demir yolu, hapishane görevi de gören bir mağara, Yeşil Goblin’in deniz feneri karargahı ve çeşitli aksesuarlar bulunur.

Başlangıç Yapım Parçası duvarı, küçük çocuklara seti inşa etme ve yeniden düzenleme öz güveni verir. Renkli resimli bir hikaye rehberinde basit talimatlar verilmiştir, ekstra dijital eğlence için LEGO Builder uygulamasında çocukların modeli yaparken görselleştirmelerini sağlayan sezgisel yakınlaştırma ve döndürme araçları bulunur.

Ailece paylaşması eğlenceli 4+ setleri, ister deneyimli bir LEGO hayranı, ister LEGO yapım parçalarıyla ilk kez tanışıyor olsun, yetişkinlerin yapım eğlencesini küçüklerle paylaşmasının mükemmel yoludur.

Süper kahramanlar denizde

LEGO® Marvel Spidey Ekibi Yeşil Goblin'in Deniz Fenerinde (10790), ikonik karakterlere ve 4 yaş ve üzeri çocukları düşünerek tasarlanmış çok sayıda oyun olanağına sahiptir.

Orijinal aksiyon

Miles Morales, Ghosty, Sandman ve Green Goblin minifigürleri, ayrıca inşa edilebilen korsan gemisi enkazı, demir yolu, mağara hapishanesi ve Yeşil Goblin’in deniz feneri karargahı bulunur.

Oynamanın pek çok yolu

Çocuklar, LEGO® Marvel kahramanları ve kötülerinden oluşan bir kadro ve çalıntı bir hazine sandığıyla iyi ile kötü arasında sınırsız macerayı canlandırır

Çocuklar için hediye

Başlangıç Yapım Parçası ve basit yapım adımlarıyla bu oyun seti, uygulamalı ve yaratıcı oyunların keyfini çıkarırken 4 yaş ve üzeri çocukların gelişimini destekler

Yeniden düzenlenebilen eğlence

Deniz fenerinin yüksekliği 22 cm, genişliği 31 cm, derinliği 21 cm’dir.

Parça Sayısı: 149

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.