LEGO Marvel Örümcek Adam Kum Adam’a Karşı: Son Savaş 76280

₺1.249,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG76280
Marka LEGO
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5702017590301

Genç süper kahramanlar için popüler hediyeler arıyorsanız LEGO Marvel Örümcek Adam Kum Adam’a Karşı: Son Savaş Seti (76280), tüm Marvel filmi sevenlerin kesinlikle isteyeceği inşa edilebilen bir aksiyon oyuncağıdır. Marvel Studios'un Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok filminden savaş sahnesini canlandıran bu set, 10 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir. Çok yönlü, inşa edilebilen LEGO Marvel Örümcek Adam setinde 3 kötü karakter bulunur: Kum Adam, Electro ve Lizard (Lizard minifigürünün olduğu ilk LEGO Marvel setidir). Minifigürlerin yerleştirilebileceği çok sayıda yerle oyun ve sergileme olasılıkları sınırsızdır. Çocuklar, eklemli Kum Adam’ı eğip bükebilir ve devasa elleriyle yukarıdan esnek ağ ‘halatından’ sallanan Örümcek Adam’ı yakalayabilir. Çocuklar, inşa edilebilen Marvel oyuncağını, ayrı satılan Örümcek Adam Son Savaş (76261) ile birleştirerek genişletebilir. Ekstra dijital eğlence için model severler eğlenceli ve sezgisel LEGO Builder uygulamasını kullanarak modelleri 3 boyutlu yakınlaştırabilir, döndürebilir ve ilerlemelerini takip edebilir.;

Örümcek Adam ile kötüler arasında muhteşem karşılaşma

10 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar için Marvel Studios'un Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok filmine dayalı bu inşa edilebilen savaş oyuncağında Kum Adam’a Electro ve Lizard katılıyor.

360 derece çocuk yapım oyuncağı

Klasik karakterler, savaş aksiyonu ve orijinal aksesuarlarla dolu bu çok yönlü sahnenin ortasında, büyük bir Kum Adam yapım modeli bulunur.

Çocuklar için inşa edilebilen LEGO® savaş oyuncağı

Genç Marvel hayranları, eklemli Kum Adam’ı döndürebilir ve devasa ellerini kullanarak esnek ağ ‘halatı’ ile yukarıdan sallanan Örümcek Adam’ı yakalayabilir.

Örümcek Adam’ın kötülerle mücadelesi

Sette farklı yerlere yerleştirilebilen ve poz verdirilebilen minifigürler, sınırsız yaratıcı oyun ve sergileme olasılıklarına ilham verir.

Parça Sayısı: 347

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.