LEGO Harry Potter Yasak Orman: Sihirli Yaratıklar 76432

₺999,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG76432
Marka LEGO
Karakter Harry Potter
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5702017599502

Çocuklar için LEGO Harry Potter fantastik oyun setiyle (76432) sihirli yaratıklarla dolu bir LEGO Yasak Orman inşa edin. Gece renklerinde yapraklı ağaçlar, karanlıkta parlayan oyuncak örümcek ve 4 adet karanlıkta parlayan mantar, büyülü bir atmosfer yaratır. Sette rol yapma faaliyetleri için Ron Weasley ve Hermione Granger olmak üzere 2 LEGO mini figürü, ayrıca Buckbeak oyuncak figürü, yavru Thestral figürü ve Cornwall Cinperisi figürü bulunur. Çocuklar, bu kişiselleştirilebilir oyun setindeki modülleri yeniden düzenleyerek çeşitli sahneler oluşturabilir.

En yeni oyuncakları seven 8 yaş ve üzeri çocuklar için en iyi Harry Potter doğum günü hediyesi fikrini arıyorsanız bu Büyücülük Dünyası seti, bağımsız oyunları teşvik eder ve birlikte inşa edip oynamak için eğlenceli bir grup aktivitesidir. Ayrıca çocuğunuza ekstra oyun olanakları vermek için diğer LEGO Harry Potter yapım setleriyle (ayrı satılır) birleştirilebilir.

Çocuklar için LEGO® Harry Potter fantastik oyun seti

Genç Harry Potter hayranları, kendi Yasak Ormanlarını inşa ederek ünlü Harry Potter karakterleri ve sihirli hayvanlarla hayat verebilir.

2 LEGO® mini figürü dahildir

Ron Weasley ve Hermione Granger, ayrıca başı ve kanatları ayarlanabilen Buckbeak oyuncak figürü, yavru Thestral oyuncak figürü ve bir Cornwall Cinperisi figürü.

Kişiselleştirilebilir oyuncak

İnşa edilebilen Yasak Ormanda, gece renklerinde yapraklar bulunur ve modüller farklı şekillerde birleştirilip ayrılarak çeşitli sahneler oluşturulabilir.

Karanlıkta parlayan oyuncak

Karanlıkta parlayan örümcek figürü ve 4 adet mantar, büyülü atmosferi daha da güzelleştirir ve sette ayrıca yaratıcı oyunlar için bir yarasa figürü ve hindi budu bulunur.

Çocuklar için hediye fikri

Bu fantastik hayvan oyun seti, en yeni oyuncakları seven 8 yaş ve üzeri kız ve erkek çocuklara ve hayranlara her zaman verilebilecek bir ödül ya da doğum günü hediyesidir.

Parça Sayısı: 172

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.