LEGO Harry Potter Hogwarts Şatosu Baykuşhanesi 76430

₺1.499,99
Axess, Bonus,

Maximum ve World

Kredi Kartınıza

2 Taksit Fırsatı!

Daha Fazla Bilgi
Ürün Kodu 010101LEG76430
Marka LEGO
Karakter Harry Potter
Cinsiyet Kız, Erkek
Yaş Aralığı 6-9 Yaş, 10-12 Yaş, 13+ Yaş
Barkod 5702017583129

Çocuklar için bu harika oyun setiyle Hogwarts Şatosu Baykuşhanesi’nde Harry Potter’ın Cho Chang’i Noel Balosu’na davet ettiği sahneyi ve başka sihirli maceraları canlandırın (76430). Baykuşhane kulesinin LEGO parçalarıyla inşa edilmiş orijinal detaylı bu modelinde Hogwarts okulunun baykuşları, baykuşların tüneyebileceği pencere pervazları, bir baykuş heykeli, koleksiyonluk 14 Hogwarts portresinden 1’i ve yaratıcı oyunlar için baykuş bakım aksesuarları bulunur. Bu yapım seti, ayrıca eğlenceli rol yapma faaliyetleri için 3 LEGO Harry Potter mini figürü ve 5 farklı oyuncak baykuş figürü içerir.

8 yaş ve üzeri çocuklar için en ilegyi doğum günü hediyesi fikrini arıyorsanız bu Büyücülük Dünyası yapım oyuncağı, ilham verici bağımsız oyunları teşvik etmek için mükemmeldir, birlikte inşa edip oynamak için de eğlenceli bir grup aktivitesidir. Bu set, birleştirilerek şimdiye kadarki en detaylı LEGO Hogwarts Şatosu sahnesinin yaratılabileceği yeni modüler setler serisindeki (ayrı satılır) ilk settir.

Çocuklar için LEGO® Harry Potter fantastik oyun seti

Harry Potter’ın Cho Chang’i Noel Balosu’na davet ettiği Hogwarts Şatosu Baykuşhanesi’nin ilk LEGO modeliyle saatlerce bakım oyunlarının keyfini çıkarın.

3 LEGO® Harry Potter karakteri

Cho Chang, Argus Filch ve Harry Potter LEGO minifigürleri, ayrıca Pigwidgeon dahil 5 farklı oyuncak baykuş figürü.

Çocuklar için detaylı yapım oyuncağı

Hogwarts okulunun baykuşlarına ev sahipliği yapan parçalarla inşa edilmiş Baykuşhane, baykuşların tüneyebileceği pencere pervazlarına, bir baykuş heykeline ve baykuş bakımı aksesuarlarına sahip bir kuledir.

14 koleksiyonluk Hogwarts portresinden 1’i

Bu macera oyunu seti, Baykuşhane’de sergilemek için 14 rastgele Hogwarts portresinden 1’inin basılı olduğu altın renkli bir parça içerir.

Çocuklar için Harry Potter hediyesi fikri

Bu baykuş oyuncağı seti, 8 yaş ve üzeri kız ve erkek çocukların bağımsız olarak ya da arkadaşlarıyla birlikte oynamaları için eğlenceli bir doğum günü hediyesidir.

Parça sayısı: 364

Yorum yapabilmek için ürünü satın almış olmanız gerekmektedir. Lütfen giriş yapınız.
Taksit bilgileri...
armaganoyuncak.com.tr’den verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Teslimat günleri kargo firmasının o bölgeye gerçekleştirdiği dağıtım planına göre değişkenlik gösterebilir. İş günleri dışında ve resmi tatillerde verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00-17.30 saatleri arasındadır. Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye ve Scotty kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. 750 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 750 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 49.99 TL'dir. Siparişlerinizin durumunu üye girişinizi yaptıktan sonra “Hesabım” bölümünde yer alan “Siparişlerim” kısmından takip edebilirsiniz.